Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Magia Ziemi › Magia Kamieni v
1 2 3 Dalej »

Srebro

Strony (2): « Wstecz 1 2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Srebro
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #11
RE: Srebro
Na zewnątrz - po prostu ma padać na niego światło Księżyca w pełni, im więcej tym lepiej bo to właśnie od niego zależy ładowanie.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-07-2015, 18:48
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #12
RE: Srebro
To zrobie mu specjalny stelaż z lustrami. Jak w pc boxie przy hodowli marihuany żeby światło sie nie marnowało tylko nawet jeśli ominie obiekt to odbija się i częśc światła która byłaby stracona kierowana jest na obiekt. I będzie siedział tam co pełnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015, 23:18 {2} przez Olimpia.)
15-07-2015, 19:06
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 164
Dołączył: Wed Aug 2014
Reputacja: 3
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rak
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano -1 razy w -1 postach
Post: #13
RE: Srebro
A to ciekawe...
Jak kiedyś nosiłem srebrny łańcuszek to zawsze był czysty. Nigdy go nie czyściłem. Za to u mojego brata strasznie się brudził, czernił właśnie.

Czemu mi srebro nie pomagało? Łeee
15-07-2015, 19:34
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #14
RE: Srebro
A bolało cię coś? Tylko nie chodzi o taki ból, że walniesz w coś i ma cię nie boleć, bo masz na sobie srebro. To działa na ból głowy, bóle reumatyczne (takie na zmiane pogody), bóle stawów, jeśli coś sie źle zrosło i boli, jeśli kiedyś np. długo patrzyłeś w telefon ze spószczoną głową i nadrósł ci krąg szyjny. Mała narośl, nie widoczna nawet kiedy jesteś wyprostowany też nieźle boli i srebro to łagodzi i prawdopodobnie pomoże na mocne stłuczenie(ból w kości), ale nie od razu tylko po czasie kiedy ból zelży to srebro zniweluje reszte. To czy srebro pomaga najprawdopodobniej zależy od twoich predyspozycji i "symbiozy" do jakiej jesteś zdolny ze srebrem. Na każdego działa inaczej, jednemu zabierze cały ból, mi zabiera ok 90%, a komuś wogóle nie pomoże

Srebro to mój ulubiony metal i troche się nim interesuje. Przedewszystkim może się łączyć z organizmem, kiedy tkwi w ciele ono nie potraktuje go jako ciało obce...
Wedłóg mnie cały proces zabierania bólu wygląda tak:
Najpierw jeśli człowiek jest do tego zdolny srebro łączy się z nim (srebro w postaci biżuteri).
Potem odbiera od niego ból/złą energie, dlatego ciemnieje/czernieje. Filtruje tą energie i kiedy skończy ją filtrować znowu przybiera swoją barwe - jaśnieje. Tylko nie wiem co potem się dzieje z energią, oddaje ją nam/do otoczenia/gdzieś indziej/zatrzymóje ją. Ciężko stwierdzić. Nie wiem czy to zgodne z prawami energetyki ale to moja teoria. To może być głupie ale niedługo zrobie eksperyment, spróbuje potraktować srebro jak myślącą istote, ktoś może jeszcze chętny spróbować i porównać wyniki?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015, 20:48 {2} przez Shadow.)
15-07-2015, 20:30
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 164
Dołączył: Wed Aug 2014
Reputacja: 3
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rak
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano -1 razy w -1 postach
Post: #15
RE: Srebro
harryhrm
Nie oczekiwałem po srebrze odporności na ból xD

Nieraz miałem bóle głowy, bolesne skurcze(potrafiło złapać w nocy, aż człowiek się budził), plecy nie dawały mi spokoju, a stłuczeń to ja już nie liczyłem. Mam dalej wymieniać? Głupie to było pytanie. I nigdy nie zauważyłem zmian w kolorze łańcuszka.
15-07-2015, 22:28
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #16
RE: Srebro
Czyli srebro nie wpływa na cb, ale nwm czemu. Jeśli nie czernieje to nie działa. Wole sprecyzować termin ujmowania bólu przez srebro niż żeby ktoś potem gadał, że to bzdury. A miałeś czyste srebro, ja mam bez domieszek próba 925. Musisz mieć taką trzycyfrową liczbe wytłoczoną na łańcuszku. Najczęściej na zapięciu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015, 23:19 {2} przez Olimpia.)
15-07-2015, 22:49
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #17
RE: Srebro
Każdy jest inny i ma inną energetykę i inną odporność. Z tymi sprawami tak samo jak z tabletkami - trzy osoby wezmą tą samą, i u jednej poprawi się, u drugej wogóle nie zadziała a trzeciej wystąpi jakaś wysypka.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-07-2015, 23:21
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Tue Aug 2014
Reputacja: 19
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 238
Podziękowano 215 razy w 149 postach
Post: #18
RE: Srebro
(15-07-2015, 19:34)Gauge napisał(a): A to ciekawe...
Jak kiedyś nosiłem srebrny łańcuszek to zawsze był czysty. Nigdy go nie czyściłem. Za to u mojego brata strasznie się brudził, czernił właśnie.

Czemu mi srebro nie pomagało? Łeee

Ból jest objawem. Dyskutujecie o objawach czy ustępują czy nie. Ważniejsze jest moim zdaniem dyskutowanie o przyczynie. Czy twój brat ma problemy z przepływem energii? Czy do twojego brata nie podłączył się jakiś astralny syf?
16-07-2015, 09:56
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #19
RE: Srebro
Tupajda - czy twierdzisz że srebro może też być takim astralnym katalizatorem? W sumia miałoby to sens.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2015, 10:33 {2} przez Shadow.)
16-07-2015, 10:31
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 164
Dołączył: Wed Aug 2014
Reputacja: 3
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rak
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano -1 razy w -1 postach
Post: #20
RE: Srebro
(16-07-2015, 09:56)tupajda napisał(a):
(15-07-2015, 19:34)Gauge napisał(a): A to ciekawe...
Jak kiedyś nosiłem srebrny łańcuszek to zawsze był czysty. Nigdy go nie czyściłem. Za to u mojego brata strasznie się brudził, czernił właśnie.

Czemu mi srebro nie pomagało? Łeee

Ból jest objawem. Dyskutujecie o objawach czy ustępują czy nie. Ważniejsze jest moim zdaniem dyskutowanie o przyczynie. Czy twój brat ma problemy z przepływem energii? Czy do twojego brata nie podłączył się jakiś astralny syf?

Może i miał problemy z przepływem energii, ale teraz już nie ma.
Astralny syf na pewno to nie był.
16-07-2015, 14:43
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (2): « Wstecz 1 2


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.