|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Złoty Tarot
|
|
| Autor | Wiadomość |
Olimpia
...![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 5,283 Dołączył: Sat Sep 2012 Reputacja: 97 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Wodniś ^^ Praktykowany rodzaj magii: Magia Naturalna Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach |
|
||
| 26-12-2015, 11:33 |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



![[Obrazek: zlotyt01.jpg]](http://www.czarymary.pl/images/CM/zlotyt01.jpg)
To niesamowite uczucie i trudne do opisania. Oczywiście wybór talii to kwestia indywidualna, nie do każdego Złoty Tarot będzie mówił i nie w każdym rozbudzi na nowo tą wenę... nie każdego wyciągnie z rutyny, jak mnie. Ogólnie za każdym razem jak oglądałam karty to większość wyglądała dla mnie tak samo... jest inna grafika, ułożenie symboli itp. ale ciągle właściwie to samo... Złoty Tarot był dla mnie takim złamaniem tego schematu. 