Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magia Seksualna - Paschal Beverly Randolph
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
Magia Seksualna - Paschal Beverly Randolph
http://wsm.serpent.pl/sklep/albumik.php,...y-Randolph

Autor na pewno świetny i utalentowany. Był przyjacielem Aliestera Crowleya i ten był oskarżany przez wiele osób (i wciąż jest) o kradzież technik i tekstów Randolpha który bardzo szybko został zapomniany... Jednak był bardzo sławny i doceniany w swoich latach (już nie pamiętam jakich), miał ogromny wpływ na rozwój ezoteryki. Jeśli jednak chodzi o książkę to zdecydowanie jej nie polecam ze względu na trudny język którym jest pisana i... ciężko dostępnych bądź łatwo dostępnych lecz rekwizytów lecz ich ilość wychodzi drogo np. do sporządzenia olejku Wenus potrzeba było chyba z osiem czy dziesięć olejków, olejki nie są drogie ale ciężko znaleźć wszystkie w jednym miejscu... Następny minus jest dla niecierpliwych, nie wytrwałych i tych co cierpią na brak czasu bo aby móc praktykować to co w tej książce się znajduję musi w sobie wyćwiczyć trzy umiejętności magiczne... Trudne ale za to jakie koksiarskie. xD No i trzeba je rozwijać po kolei np. jak nie umiesz wolancji to się nie nauczysz dwóch pozostałych. Kto nie ma szans na to aby korzystać z tej książki? Ci co się boją. Jeśli boisz się duchów/bytów zapomnij o korzystaniu z tej książki, najmniejszy strach może Cię drogo kosztować. Jednak książka jest tak nudna że nawet jednej trzeciej nie przeczytałam. xD
No i wyłożyłam się już na wolancji zanim w ogóle spróbowałam. xD (niedokładny opis jakiego dysku potrzeba a ja nie lubię tracić czasu)

Fragment Magii Seksualnej o rozwijaniu wolancji: http://witchcraft.org.pl/Thread-Wolancja
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-16-2012, 21:21
Olimpia Niedostępny
...

RE: Magia Seksualna - Paschal Beverly Randolph
Więcej o autorze, jego życiu i doświadczeniu pod: http://witchcraft.org.pl/Thread-Paschal-...y-Randolph
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-26-2012, 22:21
Balrog o Ennor Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Cytat:Jednak książka jest tak nudna że nawet jednej trzeciej nie przeczytałam. xD

Oj oj potrafisz zachęcić do czytania tej ksiazki. xD
Mimo twojej jakże zachęcającej recenzji zainteresowała mnie ta ksiega. Uśmiech

I co do "Strach może Cię drogo kosztować" prosiłbym o wyjaśnienie. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-27-2012, 11:21 {2} przez Kruchy.)
11-27-2012, 01:37
Olimpia Niedostępny
...

Wiesz to, że dla mnie nudna nie znaczy, że będzie dla Ciebie. Uśmiech

No a strach może dużo kosztować w trakcie operacji magicznej bo mag nie zapanuje nad sobą wówczas i byty mogą zrobić z Tobą co im się praktycznie podoba, okazując im strach okazujesz im słabość, władzę nad sobą a właśnie zaczynasz od wolancji w której bać się nie wolno. (przeczytaj wolancję to zrozumiesz)
Oprócz Magii Seksualnej masz tam jeszcze spirytyzm, jasnowidzenie i Magię Luster... Bardzo dużo tam się opiera na widzeniach i duchach.
Normalność to wymysł.
-----------
11-27-2012, 10:58

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB