Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen
Autor Wiadomość
samaniewiem Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Sen
Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale chcialam się zapytać co o tym sądzicie.Kilka tygodni temu poznałam jednego chłopaka i pisałam z nim tylko raz. Nie myslalan o nim i nic z tych rzeczy Tydzień temu przyśnił mi się.W tym śnie był tylko on i ja na boisku.Przytulalismy się a później się obudziłam.Stwierdzilam że okej może to jakiś przypadek.Lecz wczoraj też mi się śnił.Byla noc i jechaliśmy autem.Myślicie ze to zwykły przypadek czy może to coś oznacza
19-05-2020, 13:30
Znajdź Posty Reply
Kacper Offline
Ja <3

Liczba postów: 12
Reputacja: 2
Podziękowania: 10
Podziękowano 9 razy w 6 postach
RE: Sen
Zacznijmy od tego że to co się nam śni bardzo często jest odzwierciedleniem naszych pragnień (szczególnie w takim przypadku jak ten).

Niewykluczone jest również to, że podmiot twoich snów intensywnie o Tobie myśli. Taki stan rzeczy może wpływać na to co Ci się śni, ale szanse na to są niezbyt wysokie jak dla mnie (chociaż nie znam całej historii więc tylko przypuszczam).

Na koniec dodam tylko że z każdego snu da się coś wyczytać. Jednak bardzo często te informacje są ukryte w nieistotnych z perspektywy śniącego szczegółach.

Jestem trochę oderwany od rzeczywistości, ale jednocześnie mało znam osób które są przyziemne tak jak ja.
Zdolność percepcji nie jest moim ograniczeniem.
19-05-2020, 14:57
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Mogą to być sny prorocze.
Ale jak Ty sama nie rozumiesz swoich snów i nie umiesz ich odróżnić to jak ktoś obcy ma to zrobić?

Musisz poznać siebie oraz swoją symbolikę. Zapisuj swoje sny, obserwuj je i z czasem będziesz wiedziała. ^^
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
19-05-2020, 16:23
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: samaniewiem
Adrianna Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 119
Reputacja: 5
Podziękowania: 33
Podziękowano 29 razy w 12 postach
Tylko dziennik snów nas uratuje Uśmiech
Zapisuj, szukaj powiązań, powtarzających się znaków. Im więcej będziesz zapisywać tym więcej prawdopodobnie będziesz rozumieć i widzieć Uśmiech
Czasem osoba którą widzimy we śnie może być też tak naprawdę reprezentacją innej osoby lub jakiegoś stanu Uśmiech
19-05-2020, 21:56
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB