Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Rozwój duchowy › Afirmacje/Modlitwy/Mantry/Dekrety v
1 2 Dalej »

Modlitwa Ho'oponopono

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Modlitwa Ho'oponopono
Autor Wiadomość
Zefir Offline
maskotka forum

Liczba postów: 332
Dołączył: Thu Aug 2020
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew
Praktykowany rodzaj magii:
magia spontaniczna

Podziękowania: 60
Podziękowano 67 razy w 51 postach
Post: #1
Modlitwa Ho'oponopono
Sam mało o niej wiem, jeśli ktoś praktykuje Hunę, to tam jest prosta modlitwa oczyszczająca. Wystarczą słowa:

Przepraszam
Proszę wybacz mi
Dziękuję
Kocham cię

Przykładową modlitwę znalazłem tu:

https://oracionya.com/pl/modlitwa-hooponopono/

Choć w internecie tego pełno.

Ktoś może praktykuje Hunę i może coś na ten temat powiedzieć?

Zastanawia mnie jak tej modlitwy użyć.


Był gdzieś eksperyment gdzie uduchowiony człowiek pomodlił się do jakichś więźniów, którzy byli nie do zniesienia i dzięki tej modlitwie praktycznie wszyscy uspokoili się i wyszli warunkowo.
12-11-2021, 06:15
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Tue Aug 2014
Reputacja: 19
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 238
Podziękowano 215 razy w 149 postach
Post: #2
RE: Modlitwa Ho'oponopono
Negatywne emocje tworzą silne linki między ludźmi, huna zakłada rozerwanie tych linków i odzyskanie energii w nich zawartych. Dodatkowo uruchamiana jest energia, która ma w zalożeniu ciągnąć w "górę".

Huna wychodzi z założenia, że choroby biorą się z negatywnuch emocji - własnych i innych. Kiedyś trafiłem na opis osoby, która użyła Ayahuasca, będąc z rakiem i szacowanym czasem życia przez lekarzy na 3 miesiące. Podczas podróży spowodowanej napojem dowiedziała się, że choroba jest wynikiem jej negatywnych emocji skierowanych na samą siebie. Obwinianie się za wszystko, niska samoocena - to była przyczyna choroby tej osoby.

Taka prosta modlitwa jest skuteczna, pod warunkiem prawdziwych intencji.

--
Wystarczy być sobą.
12-11-2021, 21:06
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
HermetycznieŚwiadom Offline
Użytkownik

Liczba postów: 130
Dołączył: Fri Jul 2019
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 36
Podziękowano 26 razy w 21 postach
Post: #3
RE: Modlitwa Ho'oponopono
Czytałem wiele o hunie,troche praktykowałem,przyjemny system,nastawiony na wysyłanie w dużej mierze "dobrej energii" i jak Tupajda wspomniał porzucenie negatywnych wariantów relacji z innymi i sobą.Warto uciszyć ego chociaż nieraz i wyjść poza jego sieć,to oczyszcza i pokazuje że można inaczej,mówię o ego ponieważ w normalnym swiecie gdy rówieśnik mocno cie zdenerwuje ,ty mówisz do niego zajebie ci,albo nie uprzedzasz,a zhuną poetycko rozpuszczasz gniew w pozdrowienie,co ładnie brzmi ale jest czasem niepraktyczne.
Zamiast tlumić gniew lepiej nie dać się sprowokować.

Niech stanie się jasność. :idea:
12-11-2021, 22:06
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Tue Aug 2014
Reputacja: 19
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 238
Podziękowano 215 razy w 149 postach
Post: #4
RE: Modlitwa Ho'oponopono
Aż mi się przypomniało z czasów gdy miałem nascie lat:
Gosć: chcesz się bić?
Ja zmierzylem wzrokiem z góry na dół: dzieci i zwierząt nie biję
Gość do kumpla: i co ja mam mu odpowiedzieć?

Tak, tylko spokój nas uratuje. Poskromienie ego jest kluczowe i daje korzyści w każdym aspekcie zycia, nie tylko magicznym. Ponadto pozwala spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

--
Wystarczy być sobą.
13-11-2021, 00:54
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Slavos Offline
Użytkownik

Liczba postów: 22
Dołączył: Thu Sep 2021
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Byczuś
Praktykowany rodzaj magii:
Uzdrawianie, Druido-Słowianizm

Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #5
RE: Modlitwa Ho'oponopono
Z tego co wiem Ho'oponopono można użyć nie tylko jako modlitwę czy mantrę ale po prostu przelać to wszystko na papier a potem spalić powierzając energię wybaczenia żywiołom.
08-12-2021, 14:52
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.