Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Królowa Mieczy
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,093
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Post: #1
Królowa Mieczy
Wygląd:
- szczupła, koścista albo okrągła
- włosy ciemne, proste, nie dłuższe niż do ramion
- oczy ciemne albo niebieskie
- na jednej z mojej talii ma piegi <3

Jako osoba: Kobieta z twardym i trudnym charakterem, językiem operuje jak mistrz nożem, jest złośliwa i ironiczna, nie rzadko rani słowem - mówi co myśli i ma gdzieś czy kogoś urazi czy zasmuci. Jest niezależna i samodzielna, nie potrzebuje faceta, często nawet jest rozwódką bądź wdową, może być feministką, w każdym razie... ciężko z nią w związku wytrzymać. xD Poza tym jest chłodna, surowa, oschła, asertywna i cholernie inteligentna. Symbolizuje także kobietę która dużo w życiu przeszła, samotną matkę, starszą kobietę (po 50) jest to naprawdę silna osobość, nie rzadko zgorzkniała, może być autorytet, ale na pewno świetnie sobie radzi w pracy, wszystko co robi musi robić idealnie - to taka perfekcjonalistka, ale niestety w domu rodzinnym nie jest ciepła ani nic... nawet dla dzieci. Do czego kolwiek podchodzi, podchodzi z rozumiem, nie słucha serca - tylko rozsądek się liczy. Oczko Ona nie czuje, tylko myśli, jednak jest bardzo uczciwa, szanuje prawo, unika kłamstwa
Odwrócona: kobieta mściwa, tyraniczna, nieszczera i przebiegła,

Jako sytuacja: zawziętość, szanowanie prawa, prawo, wszelkie sytuacje urzędowe, wdowa (wdowiec), rozwód, seperacja, samotność, płacz, ofiary, zgorzknienie, starość, strata.
Odwrócona: zrozpaczona wdowa, rencistka, złośliwość, depresja, pruderia, zwiątpienie, podstęp, flustracja, złość, strata kogoś bliskiego, destukcja, ograniczenie umysłowe, pesynizm, zniechęcenie, pechowiec, rozczarowanie, mściwość, samotność, intygi, knucia, zadręczanie kogoś swoimi kłopotami, nietolerancja, dłużnik, chęć odegania się, iście po trupach do celu.

Uczucia: w pytaniu o uczucia ta karta oznacza, że nas nie kocha, w pytaniu jak tam w związku to dominacja kobiety, ona daje warunki i trzyma wszystko w szachu - chłodny dom z surowymi zasadami, w łóżku oziębłość a nawet brak seksu.

Praca: wszystko wspaniale, awans i sukces
Odwrócona: potknięcie, wpadka i upadek. xD

Zawody:
te prawne typu - sędzia, prokurator, urzędnik, wszelkie medialne typu - reporter, spiker itp., krytyk, nauki ścisłe, naczycielka, chirurg, lekarz, dyplomata, strateg

Zdrowie: kłopoty z nerkami i układem moczowym

Miejsca: te urzędowe, szkolne, bióro, kosmetyczka

Zdolności ezoteryczne:
Magia Powietrza, Magia Kamieni, szamanizm, mediunimz, jasnowidzenie
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-05-2013, 09:41
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB