Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen o wietrze, nie pamiętam i zbyt realny sen czyli 3 sny
Autor Wiadomość
Nightmare Offline
Mizantropia

Liczba postów: 153
Reputacja: 1
Podziękowania: 32
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Sen o wietrze, nie pamiętam i zbyt realny sen czyli 3 sny
Miałam dzisiaj rano kilka snów ale nie pamiętam już dokładnie. Chce się z wami po prostu nimi podzielić.

Pierwszy sen - Wiatr

Ten sen był trochę straszny. Za czym położyłam się spać, otworzyłam okno a wiał nawet silny wiatr, no więc zasnęłam. Już nie pamiętam tak dobrze, jak wcześniej ale miałam wrażenie, że wiatr zaczął wlewać się do mojego pokoju. Był jakiś naładowany negatywnymi wibracjami. Coś mi przyniósł. Przede mną położył jakieś śmieci? I wiał. Poczułam strach. Obudziłam się i sobie myślę... Super kolejny koszmar (ironicznie).

Drugi sen... - nie pamiętam.
Język

Trzeci sen - Zbyt przejrzysty.

Mniejsza o treść. Najfajniejsze było jego przezroczystość. Wszystko było takie realne. Nigdy nie miałam takich przejrzystych snów... Było ładnie, zielona trawa... itd. I nagle zdałam sobie sprawę. Skąd ja tu się wzięłam. Mówię: Nie pamiętam, jak tu się znalazłam. Przecież byłam w domu... I nagle ej to sen! Nie, nie możliwe zbyt realny. Dotykam trawy, w końcu poszłam w stronę sznurka, który leżał na trawie. No dobra wypróbujmy... czy to sen. Chciałam spalić ten sznurek. Dotykam i po dłuższej chwili sznurek spłonął. Myślę to sen... Sznurek zamienił się w lisa, więc sobie poszłam ( nie wiem dlaczego zamienił się w lisa). Potem sobie myślę może polatam. Mam problemy z kontrolowanie snów, więc postanowiłam się z relaksować i po chwili zaczęłam lecieć. Myślę: Czemu to jest sen? Przecież wszystko jest takie realne. Zaczęłam się rozglądać. Chciałabym tu zostać, na zawsze. Nadal nie byłam pewna czy to sen. Zamknęłam oczy i chciałam się wybudzić. Nic z tego sen był mocny... Kolejny raz. Udało się. Powróciłam do rzeczywistości. Potem jak znów zasnęłam pokazała mi się kartka przed oczami z napisem: "Nie zostałaś z lisem dłużej. Masz jedynkę." xD
Sen trwał około 20 minut, a wydawało mi się że byłam tam kilka tygodni.
Kiedy położyłam się spać zamiast rozmyślać, tak jak wcześniej o różnych rzeczach czułam się fatalnie i ciągle zadawałam sobie pytania, aż zasnęłam. Pytania typu: Czemu mnie boli? Czemu jest taka cisza? Dlaczego taka pustka? Czemu tak pusto? Czemu nie mogę zasnąć na zawsze? Czemu mi nie pozwalacie?... itp.

PS. Potem jak zasypiałam, co chwile śniły mi się przejrzyste sny.
"Jutro okłamiemy się ostatni raz i koniec!"
09-23-2013, 20:49

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB