Dziwny ksiądz...
Autor Wiadomość
Klaiven Offline
Światło w ciemności

Liczba postów: 49
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Dziwny ksiądz...
Chodzi o to, że do mojej parafii doszedł ksiądz, a przez to, że jestem przy bierzmowaniu, od razu nas zaczął przygotowywać nas do niego. Wszyscy go zaczęli go "wielbić" i "kochać". Ja, jako jedyny chyba w mojej parafii, zwracam uwagę na to, że ten ksiądz jest inny, niż pokazuje. Jest dużo osób myślących w mojej grupie do bierzmowania, a oni też zostali "przekabaceni". To jest możliwe, by ksiądz mógł używać jakichś form magicznych, by wszystkich zmusić do wypełniania swojej woli? (To znaczy, wszyscy robią wszystko, co on chce).
Bądź miły. Zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej plan zabójstwa każdej napotkanej osoby...
12-27-2013, 14:01
Klaiven Offline
Światło w ciemności

RE: Dziwny ksiądz...
Aha... Tylko że dlaczego to "zacofanie ludzi" objęło też moich, nie głupich, kolegów? Ja jako jedyny widzę chyba inną naturę tego księdza, ale nikt nie chce mnie słuchać. Jakby byli omamieni przez tego księdza i nie chcą nawet myśleć o tym, czy to co mówi ten ksiądz, jak się zachowuje itp. jest prawdziwe. Da się to inaczej wytłumaczyć? Konkordat i zacofanie ludzi może być prawdą, w większości, ale nie w całości.
Bądź miły. Zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej plan zabójstwa każdej napotkanej osoby...
12-27-2013, 14:07
Klaiven Offline
Światło w ciemności

Jeśli chodzi o mszę, to tak. Uważam że jest inny, ponieważ ledwo co przyszedł, a już zbiera zasługi(może to oznaczać też pracowitość), ale to nie byle jakie zasługi. Kiedy są kazania, to czuję, jakbym z jednej strony wierzył w to, co mówi, a z drugiej powstrzymuję się przed tym. Wracając, jest fałszywy. Wiem o tym (nie tylko przez intuicję i ostrożność), ponieważ on inaczej się zachowuje w szkole, a inaczej w kościele (w kościele udaje takiego pobożnego, że mu zależy na wszystkich, a w szkole (oczywiście musi chodzić w tych swoich szatach) jest tak, że zaczyna jakieś antykatolickie informacje przekazywać i na nikogo nie zwraca uwagi, nawet jak się do niego mówi. Jakby był głuchy. Czasami widzę w kościele, jak stroi miny.
12-27-2013, 14:50
Klaiven Offline
Światło w ciemności

Rozumiem. Tylko dlaczego ja nie jestem w tym momencie jak inni i wykryłem tą grę aktorską? Bo jestem "inny"?
12-27-2013, 15:06
Klaiven Offline
Światło w ciemności

Haha... Na pewno nie ja. Nawet tak nie pisz, bo niczym nie powinienem się od nich różnić.
12-27-2013, 15:16
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Napisałeś ze twoi "nie głupi koledzy", też zostali przez niego zmanipulowani. I czy ty sam jesteś inny.
Pytanie czy ci twoi koledzy nie są przypadkiem osobami, które żadnej styczności nie miały z okultyzmem/ezoteryką.? Jeśli tak to masz odpowiedz. Ty patrzysz na niego z dystansu dla tego widzisz więcej.
Sama msza też jest bardzo ciekawa. Warto czasami się wybrać do kościoła poobserwować energetycznie, jak to wygląda.
Bardzo ciekawie.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
12-27-2013, 15:21
Klaiven Offline
Światło w ciemności

Ta... Zaczynam się zastanawiać czy i mój nie jest. Ale w to wątpię. Jak będę tylko na mszy to popatrzę, czy jakaś energia "wychodzi" od niego czy coś. Dodatkowo przyjrzę się, jak wygląda rozprowadzenie energii podczas mszy. Może czegoś się dowiem...
12-27-2013, 16:35
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Sama msza jest manipulacyjną. Parę pomysłów, które pomogą osobom zmuszonym być w kościele na mszy.
Hmmm dobra jak już jesteśmy w kościele zamiast sie zegnać można zrobić krzyż kabalistyczny prawie to samo tylko inaczej zrobione, w ogóle przed tym mniejszy ryt pentagramu nie zaszkodzi. potem jak ksiądz mówi: Ewangelia sw. Marka/Łukasza itp. To nie róbcie znaku krzyża na czole, ustach i piersi. To jest swego rodzaju pieczęć, która ehmm... odsłania nas przed ewangelią i kazaniami. Jest nam łatwiej uwierzyć w te kazania.
Następna rzecz akt pokuty. Wiecie, kiedy wszyscy mówią: "Moja wina, moja bardzo wielka..."
Nie róbcie tego, bo sami przyznajecie sie że jesteście winni i grzeszni. I to w naszej podświadomości uruchamia się trybik, który zachęca nas bardziej do kościoła. Zamiast tego wyobraźcie sobie, że nie jesteście niczego winni.
Najlepiej nic nie mówić przez całą msze.
Zauważyłem, że w kościele odbywa się sigilizacja, kiedy wszyscy mówią: "Wysłuchaj nas panie". A ksiądz wstawia swe słowa o pokoju i o kościele - żeby trwał cały czas itp. Nad ołtarzem zbiera się energia i kiedy wszyscy mówią "Wysłuchaj nas panie", energia zostaje naładowana życzeniem i wystrzela jak z działa.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
12-28-2013, 13:42

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB