Medycyna naturalna
Autor Wiadomość
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Medycyna naturalna
Czy to możliwe, żeby istniał lek na wszystko? Co o tym myślicie?
https://hipokrates2012.wordpress.com/201...oelementy/
01-19-2014, 13:48
Reply
Gywher Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 126
Reputacja: 7
Podziękowania: 41
Podziękowano 38 razy w 17 postach
RE: Medycyna naturalna
Bardzo ciekawa rzecz. Prawdopodobnie ją wypróbuję.
W dodatku spodobał mi się ten grzmiący, charyzmatyczny ton doktora w wykładzie. Preparaty przypominają mi bioflawanoidy (bardzo skuteczne, acz strategia ich sprzedaży jest niejasna i nieadekwatnie droga dla klientów). O ile nie zahacza to o offtop, chciałbym przy okazji podzielić się dwoma, trzema preparatami:
(1)Citrosept - wyciąg z pestek czerwonego grejpfruta. Zabija grzyby i pasożyty. Niejako dezynfekuje organizm od wewnątrz. Całkiem niedrogi. Stosowałem, polecam. Obecnie mam od niego przerwę, acz planuję powrót za około 2 tygodnie.
(2)Alkala-N - mieszanka dwuwęglanu sodu, dwuwęglanu potasu i cytrynianu sodu - za wiele to pewnie nie mówi, ale chodzi o odkwaszenie [ph moczu] organizmu. W połączeniu z (1) daje mocny efekt, bo w kwaśnym środowisku grzyby są niewidoczne dla organizmu, natomiast w momencie, gdy ph zbliża się do ok. 6,8 / 6,9 stają się one widoczne i cóż, zwalczane. A, jak wiadomo, kwasota organizmu powoduje problemy ze stawami, niewydolność nerek, osteoporozę i parę innych atrakcji. Również stosowane przeze mnie.
Całość można ciekawie wzmocnić, stawiając kropkę nad i, w postaci homeopatycznej tui(rzecz jasna, nie wspominałbym, gdybym sam na sobie nie stosował, sprawdzone, z najbardziej widocznych efektów warto wspomnieć o zaniku wielu znamion z ciała i generalnie mało estetycznych zmian skórnych).

Oczywiście nie reklamuję powyższych, ani nie zależy mi na ich promowaniu. Ot, zwyczajna chęć podzielenia się pewnymi informacjami, gdy mowa o prawdziwie zdrowym zdrowiu. : )
Ismeno, dzięki za informacje!
Zdrówka.
01-19-2014, 17:10
Znajdź Posty Reply
Gywher Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 126
Reputacja: 7
Podziękowania: 41
Podziękowano 38 razy w 17 postach
Oczywiście mowa o ph moczu. Fakt, przepraszam, zapomniałem nadmienić.
01-19-2014, 18:54
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Bardzo się cieszę, że dzielicie się swoimi przemyśleniami i nie mam nic przeciwko temu, żebyście podawali wypróbowane preparaty, jeśli ma to komuś pomóc w wyleczeniu. Uśmiech
01-19-2014, 19:12
Reply
karrola Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Lek na wszystko to byłoby cudowne. Jeszcze takiego nie znalazłam..
01-08-2017, 00:54
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB