Magia Wypowiedziana
Autor Wiadomość
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
Magia Wypowiedziana
Zaczniemy jak zwykle... Czym jest Magia Wypowiedziana? Jest to system magiczny bardzo trudny do nauczenia inaczej zwany Wolancją.
Niewielu magów ją praktykuje, gdyż trzeba być naprawdę potężnym magiem, a jej nauka zajmuje kilka bądź kilkadziesiąt lat. Ale jest to też system, który każdy człowiek praktykuje nieświadomie.

Miałam chyba 14 lat, mój brat szedł do Komunii. Zawsze z kolegami robili mi przykre rzeczy. Pewnego dnia się wkurzyłam strasznie, w gniewie powiedziałam: "Złam rękę!". Było to przed blokiem, weszłam do niego i otworzyłam drzwi do mieszkania. Wtedy usłyszałam straszny płacz i okropne krzyki, matka wybiegła przed blok. Mój brat potknął się i złamał rękę.
Kilka dni później byłam na jego Komunii. Nie wiedziałam czy się śmiać, że do tego jestem zdolna, czy płakać, że tak skrzywdziłam tyle niewinnych dzieci. Każdy chłopak w klasie mojego brata miał złamaną lewą rękę... Kiedy byłam mała miałam taką swoją formułkę, zanim coś zrobiłam czy poprosiłam, mówiłam że jestem czarownicą i mi się uda, zawsze działało...
Ile razy ktoś komuś coś życzył i to się stało? Coś powiedział, że tak będzie i tak było?

Magia Wypowiedziana działa poprzez emocje myśli i słowa.

Każdy chyba zna tekst z Biblii: "Na początku było słowo, a słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas. Wszystko przez nie się stało, a bez niego nic się nie stało, w nim było życie, a życie światłością się stało a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła". Ten cytat mówi nam, że wszystko zaczęło się od słowa.

Zacznijcie coś mówić i przyłóżcie palce do gardła, słowa wibrują, a wibracje są energią, która jest niewidzialna i należy do świata astralnego. Myśl powstaje w naszym umyśle i wędruje do astrala jako energia, tworząc np. myślokształty, które oddziałują na naszą rzeczywistość, zaś emocje to jedna z najsilniejszych energii... I jeśli energia jest dość duża materializuje się w świecie fizycznym pod postacią wpływu na nasze lub czyjeś życie. Kumuluje się w astralu, po czym uderza w rzeczywistość. To trudna sztuka. Magia polegająca na tym, że mówisz i masz.

Jak ją uprawiać?
Najpierw emocje. Jeśli chcesz komuś pomóc to postaraj się, aby to pragnienie wypełniło możliwie jak najbardziej wasze emocje. Skumulujcie je w ciele za pomocą manipulacji własnych emocji (trzeba się tego nauczyć) i za pomocą manipulacji energii, niech te emocje wychodzą poza wasze ciało. Teraz powiedzcie konkretnie czego pragniecie: np. żeby Marlena wyzdrowiała. Moc, dźwięk głosu, szybkość też jest ważna i wraz z powiedzeniem życzenia uwalniamy emocje. Część z nich ma zostać przekazana na słowa, a drugą część ukierunkowujemy na dany cel. To najtrudniejszy i najpotężniejszy system magiczny i jeszcze najszybszy. A wszystko tylko dlatego, bo nie ma ograniczeń i w każdej chwili, bez żadnych narzędzi, można go praktykować. Ważne też jest, aby nasze myśli nie rozpraszały tej energii, którą uwolniliśmy, więc trzeba też nauczyć się kontrolować swoje myśli.

Edit: Bym zapomniała, to najniebezpieczniejszy system, bo jest używany nieświadomie. Szary człowiek często nie panuje nad tym, co mówi.
Ile razy mówiliśmy coś w gniewie i potem żałowaliśmy? Wszystko, co powiemy, może stać się rzeczywistością. Co jeśli życzyłabym bratu zamiast złamania ręki, śmierci? Znam taką, co życzyła. Chłopak następnego dnia miał wypadek na motorze i zmarł.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-23-2014, 17:18 {2} przez Etana.)
01-23-2014, 15:43
Kruchy
Głos forumowy

Liczba postów: 131
Reputacja: 2
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Magia Wypowiedziana
Szczerze, to uczę się tego rodzaju magii i powoli widać skutki. Osoba, chcąca zająć się tym rodzajem magii musi pamiętać, aby nie poddawać się jeśli z 10 prób uda nam się tylko jedna, albowiem dopiero zaczynamy i trzeba brać pod uwagę to, co napisała Oli, że trening może potrwać latami. Pozdrawiam. Język
Czym jest egzystencja, czy egzystujac mozemy liczyc na cokolwiek poza bolem, czy cokolwiek moze sprawic ze bedziemy spokojni ?

01-23-2014, 22:14
Diego
Magic Medic

Liczba postów: 88
Reputacja: 4
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Pamiętam sytuację z dzieciństwa (wiek plus-minus 7-8 lat). Siedziałem z kolegą na schodkach, niedaleko był chodnik. Jak to dzieci, coś tam sobie śmiesznego opowiadaliśmy, ogólnie atmosfera raczej wesoła. Nagle zobaczyliśmy, biegnącą koleżankę z klasy. Miała na nogach normalne tenisówki. Nie pamiętam czemu, nie pamiętam po co, ale powiedziałem wtedy "But jej spadł!". Koleżanka tego nie słyszała. Przebiegła jakieś 20metrów, po czym jak śliska ryba, ze stopy, przy wymachu nogą, w biegu, zjechał jej but i poleciał w górę.

Oczywiście kolega spojrzał na mnie jak na wariata. Wielkie oczy. "Ej! Skąd wiedziałeś!?". Oczywiście obaj zaczęliśmy się śmiać, całą sytuację przyjmując jako coś po prostu śmiesznego, nic więcej. Mimo, że było to już dawno, dawno temu, pamiętam to jak dziś. Czy można podciągnąć to pod Wolancję? Nie wiem, możliwe, że tak.
"Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by." - Oscar Wilde
01-24-2014, 10:30
Olimpia
...

Tak Diego, wolancja, chyba że tego nie wywołałeś tylko przewidziałeś. ^^
Jest to trudny system, bo ciężko, aby wszystko co powiesz się urzeczywistniło. Raz się może udać czy dwa, ale żeby to kontrolować, to już jest wyższa szkoła jazdy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-27-2014, 12:56 {2} przez Lossen.)
01-24-2014, 10:44
Olimpia
...

Magia Wypowiedziana, a afirmacja to nie to samo. Afirmację trzeba powtarzać i afirmacja nie działa od razu.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-23-2014, 17:20 {2} przez Etana.)
01-24-2014, 14:57
Olimpia
...

Muszę Wam powiedzieć, że zjebałam... Po pogadaniu z kilkoma osobami stwierdzam, że opowiem Wam co zjebałam mając nadzieje, że Was to uczuli na to, co mówicie.

Moja kasa przyłazi jako czek i moja mama lubi ją podkradać... Zażądałam, aby oddała wszystko, stwierdziła, że za wychowanie mnie się jej należy, powiedziałam, że mam duże wydatki, a ona, że to nie jej problem. Po długiej kłótni powiedziałam, że ją też okradną tak, jak ona mnie i że też ktoś jej powie, że to nie jest jej problem.

Matka weszła na konto, które ma w banku. Zniknęła cała kasa, czyli kilka tys. euro plus 1000 euro zadłużenia. Włamali się jej na konto, matka w wielki płacz i dzwoni do ciotki o pomoc... Usłyszała, że to nie jest jej problem...

Niektóre rzeczy ciężko naprawić, nawet jeśli się chce. Pamiętajcie, że słowa mają moc, mimo tego, że niektórzy uważają, że do magii słowa nie wystarczą. Mojej matce się należało. Ale uważajcie, abyście Wy nie żałowali, jak coś, co powiecie się spełni.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-23-2014, 17:23 {2} przez Etana.)
04-28-2014, 10:33

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB