Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen bez końca...
Autor Wiadomość
Welshang Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Sen bez końca...
A więc tak... Ta noc była bardzo dziwna, jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło, dlatego potrzebuję wyjaśnienia "to zależy od".

Pamiętam cały sen, od początku do końca z całej nocy i to nie był jeden sen, tylko 2 albo 3, które się połączyły w całość.
Motywem głównym była podróż, tak jak wyszedłem z domu, tak jeździłem po rożnych biurowcach, nieraz zmieniałem miejsce całkowicie naturalnie i tak różnie.. Napotkałem też wszystkie znane mi osoby, które często ze mną rozmawiały, niestety nie pamiętam rozmów.

Ale przechodząc do sedna sprawy - nie mogłem się obudzić, słyszałem nawet, co mój brat mówi, będąc na dole w pokoju w czasie, kiedy ja odbywałem podróż, która skończyła się dopiero w momencie, kiedy wróciłem do domu.
Dopiero dom pozwolił mi na obudzenie się i nie bardzo wiem, dlaczego, ponieważ po części kontrolowałem tym snem, a jak już się tak dzieje, to się od razu budzę, a tutaj obudzić się nie mogłem.

Wiem, że dziwnie to napisane, ale ogólnie miałem problem złożenia tego w całość. Tak więc - co myślicie na ten temat?
02-04-2014, 12:47
Welshang Offline
Użytkownik

RE: Sen bez końca...
Zastanawiam się też, czy sen nie powiązał się ze stanem OOBE.
02-04-2014, 12:59
Welshang Offline
Użytkownik

RE: Sen bez końca...
No, sprawdzę sobie. Oczko
02-04-2014, 13:03

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości