Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiś strasznie dziwny sen...
Autor Wiadomość
wojowniczka69PL Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Jakiś strasznie dziwny sen...
Cześć forumowicze! Nieśmiały
Od jakiegoś czasu, ciągle nachodzi mnie strasznie dziwny sen, które nie mogę całkowicie zapamiętać i dlatego chciałam się Was zapytać o pomoc.
Otóż tak:
We śnie budzę się w jakim takim dziwnym lesie, jest ciemno i strasznie zimno. Zawsze w tym śnie idę prosto, tam gdzie widzę jakieś zarysy drzew lub czegoś innego. Najgorsze jest to, gdy dotykam dowolnego z nich, to zawsze słyszę krzyki jakieś kobiety i to takie straszne, jakby umierała z bólu albo coś Smutny. Chcąc nie chcąc idę dalej natrafiam na jakiś obóz. Dużo w nim namiotów i narzędzi do tortur i nagle bach przewracam się z wielkim bólem głowy jakbym w nią dostała. Jednak tak było jakiś dziwny stwór przeniósł mnie na jedną z maszyn do torturowania! Rozdarł moje niebiesko-czerwono-czarne szaty do naga i położył mnie na jakimś stole i przywiązał jakimiś łańcuchami. Smutny W dodatku na mojej klatce piersiowej narysował nożem taki o to znak (zał. 1). Płacząc i drąc się z bólu, przypomniały mi się te drzewa, nawet podobnie brzmiałam. Rozglądając się jak on to mi robił widziałam wiele innych kobiet w podobnym stanie. Jedne były torturowane, inne gwałcone, inne nawet palone i zabijane żywcem! Myślałam, że mnie to też czeka... I się nie myliłam... Poczułam w pochwie coś ostrego, jakby ktoś chciał mnie przeciąć na pół od tamtego miejsca... Nagle odczuwałam rozkosz, krzyczałam a z każdą chwilą coraz więcej krwi wydobywało się z okolic tego symbolu/znaku. Potem poczułam taką rozkosz jak podczas masturbacji czy orgazmu, a w mojej pochwie czułam ciepłą ciecz. Po chwili doszłam do wniosku, że to był.... MINOTAUR! Po tym wszystkim przychodzili następni i następni, którzy robili to ze mną na wszystkie sposoby, kiedy nagle przestali, ucichli. Słyszałam tylko krzyki innych kobiet i czułam jak całe moje ciało jest jakiś tłustych cieczach i w ogóle. Potem jakby zasypiam i budzę się przywiązana do drzewa i wszystko się zaczyna od nowa. Podczas tego zobaczyłam jak potem palą te dziewczyny przywiązane do tych drzew i chyba mnie też się to przytrafia, bo się budzę (w realu) cała podekscytowana i z mokrymi spodenkami od piżamy.
Proszę pomóżcie mi! Nie wiem o co w tym śnie chodzi! od razu Wam mówię, że nie biorę żadnych środków odurzających itd itp. Proszę jak najbardziej o pomoc, bo nikt mi nie wierzy... Smutny Smutny 

Załącznik:

[img]<a href=[/img][Obrazek: 2673396-vq5c.jpg]" />
Reign in Blood = <3
02-16-2014, 00:28
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

Liczba postów: 208
Podziękowano 11 razy w 5 postach
RE: Jakiś strasznie dziwny sen...
Czytałaś coś ostatnio o Thelemie? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co...am.svg.png
Jeśli tak, to wyjaśnia, dlaczego śnił Ci się ten symbol.
A co do reszty...
Brzmi mi to trochę jak bardzo dziwna fantazja seksualna. Może minotaury to Twój fetysz...? Oglądałaś jakieś horrory/dziwne hentaie ostatnimi czasy? Pytam całkiem serio. Mi po grze w Amnezję przez kilka dni śniły się jakieś potwory, latające głowy i inne straszne rzeczy.
02-16-2014, 00:39
wojowniczka69PL Offline
Neofita

Co do tego symbolu, to ostatnio go na studiach miałam i omawiałam na filozofii i literaturze z tego co pamiętam. Pomóżcie mi, niby przed czym miało mnie to przestrzec?? Smutny((((((((((
Reign in Blood = <3
02-16-2014, 00:52
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Dlaczego ja już gdzieś widziałem ten symbol...
Jakim cudem może ci się on śnić, chyba że już wcześniej go widziałaś, albo to jakaś wizja.
02-16-2014, 00:53
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

DarkKnight, bo to symbol Thelemy. Jesteś magiem, więc pewnie się kiedyś z Thelemą zetknąłeś.

Na Twoim miejscu wykonałabym rytuał pentagramu jak radził Ebriel. Jeśli sny nie ustąpią, poczytaj coś na temat Thelemy - być może Twoja podświadomość próbuje Cię z jakiegoś powodu na nią ukierunkować?
W każdym razie, ja bym się nie zamartwiała. Ludzie miewają dziwne sny - moje często swoim dziwactwem przewyższają tortury i minotaury, wierz mi. Nie każdy dziwny sen jest wizją. Zawsze jest opcja, że zwyczajnie brakuje Ci seksu. Z minotaurem. Na maszynie do tortur. No co? Różne ludzie mają fetysze...
02-16-2014, 01:03
Nekron Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 50
Reputacja: 1
Pszepraszam ale nie moge tego na serio wziąć.....
Zawsze znajdzie się nadzieja.
02-16-2014, 04:27
Nekron Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 50
Reputacja: 1
W sumie racja.
Zawsze znajdzie się nadzieja.
02-16-2014, 04:38
wojowniczka69PL Offline
Neofita

Powiedzcie co mam zrobić? Smutny(((( Ja już się boję tego wszystkiego. Smutny((
Reign in Blood = <3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-16-2014, 17:35 {2} przez Diego.)
02-16-2014, 11:49
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

Przestań panikować. Zastosowałaś się do naszych rad?
02-16-2014, 11:54
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

Może koleżanka chciała zwyczajnie potrollować. Oczko Mało takich w internetach?
Wybacz Wojowniczko, jeśli Twój problem jest prawdziwy, to zrób to co Ci radziliśmy. A jeśli to żart - powodzenia i krzyżyk na drogę, nie chce mi się marnować czasu na pierdoły.
02-16-2014, 12:40

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB