Co czujecie
Autor Wiadomość
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 52 razy w 18 postach
Co czujecie
Wrzucam zdjęcie pierścienia atlantów. Powiedźcie co czujecie od pierścienia- narazie nic od siebie nie piszę.

[Obrazek: 476e7b2d879546cbgen.jpg]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/476e...546cb.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2014, 19:33 {2} przez Irbis.)
04-10-2014, 19:32
Znajdź Posty Reply
Razkael Offline
...

Liczba postów: 131
Reputacja: 4
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Co czujecie
Silnie na energetyzowany, należy, bądź należał do kogoś kto zajmuje się magią. Albo bardzo mocno wierzył w jego działanie, ale to pierwsze wydaję mi się bardziej prawdopodobne. Energia wydaję mi się dość ciepła, nie potrafię tego sprecyzować. Od wpatrywania się w niego trzecie oko mi zaczęło pulsować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2014, 19:54 {2} przez Razkael.)
04-10-2014, 19:53
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 343
Reputacja: 22
Podziękowania: 111
Podziękowano 198 razy w 66 postach
Silnie na energetyzowany, możliwe że energią ognia. Do tego mam wrażenie, że "coś" w nim jest, jakiś byt, albo jego echo (raczej to drugie).
04-10-2014, 20:44
Znajdź Posty Reply
Adejavantie Offline
Shi

Liczba postów: 92
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Czuję tak jak poprzednicy, silnie na energetyzowany, z przeszłością.. "Głęboki', ma kilka warstw.
Widzę, że był, a przynajmniej jego właściciel próbował go nastawić inaczej niż mówi jego przeznaczenie.

"Jeżeli nie przyznasz się do swojej słabości
nigdy nie będziesz prawdziwie Silny."
"Widzę Piękno tam, gdzie inni odwracają wzrok."
"Ślepym jest ten, który nie chce Widzieć."
04-10-2014, 21:01
Znajdź Posty Reply
Lalka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 28
Reputacja: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Hm, u mnie ucisk na wysokości splotu słonecznego, w dodatku nagły chłód w okolicy serca i poczucie niepokoju.
Komu potrzebne powody kiedy mamy heroinę.
04-10-2014, 21:07
Znajdź Posty Reply
Gywher Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 125
Reputacja: 7
Podziękowano 38 razy w 17 postach
Głębiny. Potęga. Moc. Zamierzchłość. Hmm. I podwodność, odmęt, jakiś kryzys, przełom. Napisałbym również, że kataklizm, ale to już mogą przysłaniać mi wcześniejsze doświadczenia w tym zakresie.
Lubię.
04-10-2014, 21:15
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 269
Reputacja: 7
Podziękowania: 1
Podziękowano 74 razy w 36 postach
Energia ciąży mi, jest jej tam wiele. Aż mrowi w palcach, jest pokręcona, tak dosłownie jak i w przenośni.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
04-10-2014, 22:29
Znajdź Posty Reply
Cichosza Offline
Power Ranger

Liczba postów: 92
Reputacja: 2
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Hm, ja czuję dziwny ucisk w czakrze gardła, to chyba tyle.
 Więc póki w nas ten serca blask niech szumi nam zielony las.
Zielone myśli w głowie miej, marzenia rozśpiewane.
Żyj tak jak chcesz i umiesz żyć, z rytmem swej duszy nawiąż nić
 i do przodu śmiało idź, tyś sam jest sobie panem!
04-22-2014, 00:56
Znajdź Posty Reply
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowano 52 razy w 18 postach
Trochę czasu minęło od wstawienia tego postu.
Mimo iż minęły prawie dwa lata od czasu kiedy pozbyłem się tego sygnetu, to wciąż czuję jego energie patrząc na zdjęcie i podobnie jak poprzednicy którzy udzielili się w tym poście (za co wam dziękuję), również i ja czuję ucisk w czakrach w szczególności w trzecim oku.

To opowiem wam trochę o tym pierścieniu.
Pierścień kupiłem na allegro, przyszedł odrobinę większy przez co nie mogłem go nosić na wybranym palcu, więc większość czasu spędzał, albo w mojej kieszeni, albo na półce w domu.
Po jakimś czasie zaczęły się dziać dziwne rzeczy w moim domu. Bardzo często u mnie w pokoju migało światło przez co żarówki paliły się w zawrotnym tempie i musiałem je wymieniać, poza tym słyszałem jak w nocy niekiedy lała się woda pod prysznicem kilka sekund, a potem przestawała (uszczelki były szczelne) itp. W pokoju panowała przytłaczająca energia, niepokój. Nie wiedziałem z czego to jeszcze wynika, oczyszczałem cały dom kilka razy i nic. Po kilku dniach znowu energia wracała. W końcu przyzwyczaiłem się do obecności duchów i chłód w niektórych miejscach w domu nie robił na mnie większego wrażenia. Po jakimś czasie pojawił się inny byt, o dużo bardziej przytłaczającej energii (jedna osoba z forum, po skanie powiedziała, że to jest cień), wszystko było by ok, bo poltegiers nie robił na mnie wrażenia, ale po tym jak już mi nie dawali spać min. przez paraliże senne, to zainteresowałem się tym bardziej.
Wyczułem, że energia pochodzi od pierścienia. Trzymałem pierścień w soli, ale nic to nie dawało, jego oczyszczania na nic się nie zdały, więc wyniosłem go poza dom i trzymałem w szkatułce schowany pod korzeniem drzewa przy górskim strumieniu. Wszystkie zanieczyszczenia z aury usunąłem, ale to i tak nic nie dało, więc postanowiłem się pozbyć pierścienia. Zapieczętowałem go rytualnie, umieściłem w drewnianej szkatułce i wrzuciłem do rzeki. Energia w moim domu ustabilizowała się dopiero po kilku tygodniach. Kilka dni po wyrzucenia pierścienia miałem sen bez obrazów, słyszałem tylko głos który stwierdził coś na wzór tego "Że nie mogli mnie mnie pokonać strachem to pokonają mnie miłością". Oczywiście zlałem ten sen i zapomniałem o nim, ale po dwóch latach, zaczynam się doszukiwać sensu w tym śnie... Jeszcze za wcześnie na jakie kolwiek wnioski...

Się rozpisałem, a miało być krótko... Przynajmniej macie reportaż z całego zdarzenia.
01-10-2016, 10:36
Znajdź Posty Reply
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 221
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
01-10-2016, 12:50
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Irbis