Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trójgłowa wrona
Autor Wiadomość
Barthass Offline
Użytkownik

Liczba postów: 18
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Trójgłowa wrona
Czołem. Niedawno, jakieś dwa miesiące temu miałem sen, w którym żyłem w jakimś bractwie, zakonie, w jakimś zamku. Byłą ciemna noc, pochodnie oświetlały blade ściany i ogólnie życie toczyło się swoim naturalnym rytmem. W piwnicy byłą pieczara zalana wodą i miało nadejść z niej jakieś zagrożenie. I owszem, nadeszło. Coś zaczęło zabijać ludzi, zaczęła się walka o przetrwanie, latały dziwne cienie tnące wszystko i wszystkich. Ogólnie apokalipsa. W pewnym momencie, kiedy siedziałem gdzieś za przewróconym stołem, obok mnie w małej wnęce usiadła wrona. I to jest w zasadzie najciekawsze, albowiem była biała i miała trzy głowy. Dwie boczne wystawały jakby z ramion, były takie wrośnięte, martwe z otwartymi dziobami i szarymi, ślepymi oczami. Tylko środkowa głowa krakała coś na mnie. Przy czym ona też byłą ślepa, ino miała trzecie oko na czubku głowy, wyglądające, jak oko pająka. Wszystko się zatrzymało, byłem tam poza przestrzenią i czasem i byłą ta kracząca wrona. Potem wszystko zniknęło, pośród ciemności słyszałem tylko oddalające się echem krakanie i się obudziłem. Ktoś jest w stanie powiedzieć mi, czy zetknął się z czymś takim i co to może znaczyć? Znalazłem różne przesłania mityczne i magiczne, mówiące o przełomie, powodzeniu, jak i o śmierci, wyciągnięte gdzieś spośród senników, jednak nikt nie podzielił się swoim doświadczeniem.

Dodam jeszcze, że dzień przed tym eksperymentowałem z magią luster. I kilkoma mniejszymi rzeczami. Może ma to jakieś znaczenie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2014, 23:48 {2} przez Barthass.)
13-04-2014, 23:46
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Trójgłowa wrona
Ano ciekawy sen. Moim zdaniem coś w życiu zyskasz, może to być coś bardzo cennego. Uważaj, żebyś tego nie stracił przez zbytnia ufność do ludzi i własna niefrasobliwość. Spotkasz na swej drodze kobietę, która zawróci Ci w głowie a nie będzie warta uczuć. Ta osoba będzie się dobrze maskować (kilka twarzy), obyś przez nią nie cierpiał. Bądź uważny komu ufasz i jak lokujesz uczucia oraz pieniądze.
14-04-2014, 17:24
Reply
Barthass Offline
Użytkownik

Finneus, I know what you mean... Ale to nie ta bajka. Ismeno, dziękuję za odpowiedź i podpowiedź, będę z pewnością baczniej obserwował swoje otoczenie i zachowam większy większy dystans. I mam nadzieję, że kiedy przyjdzie czas, postąpię mądrze. Uśmiech
14-04-2014, 23:19
Znajdź Posty Reply
Kynokefalos Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 80
Reputacja: 3
Podziękowania: -1
Jak dla mnie to całość snu nie ma znaczenia. Sztuczne tło do wszystkiego. Walka i zamek to Twoje zwykłe sny. Czasem każdy takie ma. No może świadomość zagrożenia miała jeszcze coś wspólnego z Tobą. Bo tak jak ptactwo po mutacji wziąć się miało cholera wie skąd.

Wiesz, jak dla mnie to nie ma tam kobiet i obietnic. Musisz uważać na to co robisz, a czemu? Bo jedna z Twoich cech może stać się dominującą i zabić inne, na opak wszystkiemu. Ślepa wiara z otwartym zawszonym, zakłamanym okiem, które zakrywa osłona równie ślepej wiary w to, że robisz dobrze.

Nie zamotałem zbytnio?

Wrona jest biała, wyjątek, ale możliwy w realnym świecie. Raz, dwa i trzy... jeśli zajmujesz się ezoteryką nie muszę Ci tłumaczyć jak ważna jest ta liczba. Kruki i wrony były zwiastunem śmierci, albo nagłej zmiany w czasach, o których śniłeś. Dwie z głównych cech już nie żyły, trzecia karmiła się zaślepiona dziwną wiarą. Czymś trującym. To na pewno było oko? To nie był pająk, kleszcz, jakiś wrzód?
Nie jestem ideałem, znalazłem ciekawsze rozwiązanie - jestem sobą.
16-04-2014, 17:51
Znajdź Posty Reply
Barthass Offline
Użytkownik

Powiem tak. Wystawało, jak łechtaczka. Takie małe coś i takie oczko. I nie wyglądało to na oko, ale wiedziałem, że to jest coś, czym ona "widzi", "kieruje się". Co do wron i kruków, jak pisałem, kruk zwiastuje śmierć, za to wrona, z tego, co wiem - krok do przodu. Co oznacza trójka - zależy też do jakiego źródła się odnosić.  Gdzieś oznacza doskonałość, gdzieś ukryte zdolności, a gdzieś siłę i popęd do działania i rozwoju. Symbol intuicji, magii i sił twórczych.Tego jest dużo. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę. I w tym sęk - szukam i nie wiem, gdzie dokładnie powinienem szukać, co będzie mi chlebem, a co trucizną.

Tak, czy siak, w waszych wypowiedziach wychodzi na to, że muszę uważać na to w co wierzę - inwestuję. I komu ufam, a także co z tym zrobię, bo wszystko to jednak się ze sobą wiąże. A wiem sam, że stąpam po cienkim lodzie, bo wewnętrznie rozdzieram się z dnia na dzień.

Jak będę miał chwilę i chęć - naszkicuję toto mniej więcej Uśmiech Bo mam obraz w głowie, a rysownik ze mnie żaden
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2014, 21:34 {2} przez Barthass.)
16-04-2014, 21:03
Znajdź Posty Reply
Barthass Offline
Użytkownik

Obudziłem się dzisiaj z takim strzałem w głowie "WIEM!!". Z trójką na co dzień, sam jestem trójką z urodzenia, tylko mi ta świadomość uciekła. Tak jest, kiedy odstawia się temat na bok na jakiś czas. Dużo się traci. Ale to temat na osobny wątek Uśmiech
20-04-2014, 13:02
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB