Magia Planetarna
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,779
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 329
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Post: #1
Magia Planetarna
Czym jest Magia Planetarna? To nic innego jak połączenie magii i astrologii.
Najpierw trzeba zrozumieć jak planety wpływają na nasze życie, wiele osób nie wierzy we wpływy planet głownie dlatego, bo nie rozumieją, jak ona działa.

W chwili urodzenia rodzi się nowa gwiazda - nasza osobista, jest ona na ogół położona obok naszego znaku zodiaku, dzięki czemu energia zodiaku wpływa na naszą gwiazdę, zaś na zodiak wpływają planety, każda ma swoja energię, która wpływa na zodiak, a ten na naszą gwiazdę.

Czy ktoś tego chce, czy nie, czy wierzy, czy tez nie - pomiędzy kosmosem, a ziemia są energetyczne połączenia. Udowodnione jest naukowo, że Księżyc wpływa nie tylko na odpływy i przypływy wody, ale też na nastroje i psychikę człowieka - tak samo wpływają na nas inne planety. Ogólnie mogłabym dużo o tym mówić, ale to nie wykład z astrologii, tylko wstęp do Magii Planetarnej - najpopularniejszego systemu magicznego w średniowieczu i renesansie.

Istotną rzeczą są talizmany planet, znajomość ich pieczęci, inteligencji, cech, wpływów itp. Mag Planetarny wie, że najlepiej czekać na dzień i godzinę poświęcona planecie, do której się zwraca, np. ryt dotyczy miłości to Wenus, wolności to do Urana, nauki i komunikacji to do Merkurego itp. itd.

Mag łączy się z energią danej planety i ukierunkowuje ją na swój cel - często używając specjalnej różdżki, bać różdżek. Należy szanować planety i składać im ofiary, rozmawiać z nimi i prosić. Sama nie raz przekonałam się, że wystarczy 10 min. paplania od serca do swojego patrona planetarnego, aby mieć coś w 5 min.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
28-04-2014, 11:17
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB