Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślepe rekiny
Autor Wiadomość
Barthass Offline
Użytkownik

Liczba postów: 18
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Ślepe rekiny
Witajcie po dłuższej nieobecności.. Praca, jak i inne zajęcia nie pozwalały mi za bardzo na odwiedzenie forum. Wracam do was z kolejnym snem o ślepym albinosie. Domyślam się, co może znaczyć. Całość odegrała się w ciemną noc, na niebie wisiał księżyc w pełni, a ja z jakimiś ludźmi i "przewodnikiem" wbiegłem do jakiejś wody żółtawej i mętnej. Coś jakby nad morzem. Przewodnik należał do drużyny wikingów, skakał w wodzie i śpiewał piosenkę o małym indianinie, który dostał w nos xD Weszliśmy w wodę do połowy łydki i zobaczyłem jakieś zarysy pod wodą. Rekin. Było ich kilka. Nagle albo woda się cofnęła, albo co, ale staliśmy w wodzie po kostki i dookoła leżało mięso. Nie wiem czyje, takie sobie hałdy martwego mięsa. Nie ukrywam, byłem oniemiały, pływały dookoła mnie rekiny, stałem w wodzie pełnej krwi i mięsa. Właśnie to mnie zastanawia, że jak któryś rekin zaczął żreć, słyszałem tylko chrzęst i zbliżenie obrazu było na tę rozlewającą się krew. W pewnym momencie zauważyłem, dotarło do mnie, że rekiny są praktycznie białe, bardzo, bardzo jasne, o ile w samym świetle księżyca. A oczy nie były, jak normalne oczy rekina, tylko szare i wywalone na wierch. Jakby mu ktoś takie guziki doszył. I tak podżerały, podżerały, pan przewodnik wiking miał się z nimi na tyle dobrze, że i nogą im to mięso podsuwał. Nie wiem dokładnie chodziło. Obudził mnie dzwoniący telefon. Dziwi mnie to, że miewam sny o ślepych zwierzętach albinosach.
29-04-2014, 13:22
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Ślepe rekiny
Hm... coś mi nie pasuje z tym Twoim "przewodnikiem". Może nie ufaj mu bezgranicznie i baczniej się przyjrzyj, co by Cię te "rekiny" nie pożarły albo żebyś nie skończył jak one. Czasem trzeba spojrzeć inaczej i przejrzeć na oczy (odnośnie ślepoty). Według mnie to sen ostrzegawczy.
29-04-2014, 14:53
Reply
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Jakie miałeś pierwsze "odczucie" po przebudzeniu, udało Ci się coś zarejestrować, czy telefon, zaburzył wszystko?
29-04-2014, 15:14
Reply
Barthass Offline
Użytkownik

Znaczy on był przewodnikiem całej grupy, a nie stricte moim. Swojego jeszcze nie widziałem. A co do pierwszego odczucia - "znowu białe i ślepe". Ale nie pamiętam, co czułem, bo telefon mnie po prostu zerwał, pogadałem i zasnąłem dalej, po robocie zmęczony.

I tez uważam, że to ostrzeżenie. Wiem, że we śnie doszedłem do wniosku, że nie mam się czego bać, jeśli będę stał spokojnie, to mnie nie wyczują, bo widzieć, to nie mogły. Znaczy przynajmniej ten jeden, nie wiem, jak reszta. Ten jeden na mnie "spojrzał", reszta po prostu była, ale nie odznaczała tak swojej obecności, jak on.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2014, 19:50 {2} przez Barthass.)
30-04-2014, 19:48
Znajdź Posty Reply
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Cóż, tak właśnie myślałem, pierwsze, odczucia są bardzo ważne w przypadku takich snów. Cóż, szkoda.
30-04-2014, 20:11
Reply
Barthass Offline
Użytkownik

Poczekamy na następny, postaram się wtedy bardziej na tym skupić.
02-05-2014, 20:22
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB