Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psycholog i skok przez okno....
Autor Wiadomość
Nightmare
Mizantropia

Liczba postów: 153
Reputacja: 1
Podziękowania: 32
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Psycholog i skok przez okno....
Miałam sen o szkole, że mieliśmy mieć dwie lekcje z psycholog. Niektórzy wyszli z sali. Czytała też listę obecności a mnie pominęła. Wyszłam na chwilę z klasy i znalazłam się w jakimś pomieszczeniu z otwartym oknem miałam ochotę skoczyć ale nie zrobiłam tego i niespodziewanie psycholog przyszła i zaczęła coś mówić a ja skoczyłam uderzyłam o samochód i potem w błoto zaczęłam się czołgać wstawałam i upadałam co chwila. Ona wybiegła ominęła mnie, wsiadła do srebrnego samochodu i odjechała. Chyba zadzwoniła po pogotowie bo jak się obudziłam to leżałam na łóżku z kroplówką. Chciałam sobie pójść. Wyjęłam kroplówkę lecz igła została pod skórą, wydłubałam ją i nagle otoczenie się zmieniło. Byłam u babci coś mówiła. Ale tak to byłam sama w tym szpitalu i tak dalej. Wcześniej jeszcze jak wyszłam z klasy to usiadłam obok dziewczyn z klasy x) no i unikały mnie. Bardziej lubiły tą koleżankę co kiedyś jej nienawidziły. W realu nadal tak jest. xD No nie lubią jej a w śnię byłam zaskoczona, że bardziej wolą ją ode mnie. No a później znalazłam się w tym pomieszczeniu z jednym oknem, które było otwarte....  

Co to może oznaczać?
"Jutro okłamiemy się ostatni raz i koniec!"
05-10-2014, 08:54
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
RE: Psycholog i skok przez okno....
To pytanie najlepiej sobie zadaj. W końcu to Twój sen. Język I nikt go lepiej od Cb nie zinterpretuje.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-10-2014, 10:41
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Nightmare, to znaczący dla Ciebie sen. Przede wszystkim czujesz się pomijana i mało zauważana w życiu (dom, szkoła, rówieśnicy). Czujesz się nierozumiana i odrzucona, samotność Cie przytłacza. Nie zdziwię się jakbyś miała myśli w stylu- "Co ja tutaj robię, czy jestem niewidoczna dla innych? Co takiego ma ktoś inny, czego mnie brakuje?" Skłonność do stanów depresyjnych i poczucia bezsensu życia. Faktycznie możesz mieć kontakt z psycholog, ale Ty nie słuchasz niczyich rad a to utrudnia sprawę. A szkoda, bo niektóre są dobre dla Ciebie. Musisz zmienić myślenie o sobie. Jeśli Twoje postrzeganie siebie nie zmieni się na pozytywne, to w końcu przyplączę się jakaś choroba i szpital będzie realny. "Igła" oznacza sytuacje, która może się wydarzyć i nie będzie przyjemna, może chodzić o osobę, która będzie chciała dokuczyć. Może również znaczyć, że coś jest przyczyna twego stanu, coś bolesnego, o czym trudno ci zapomnieć. Wyrzuć w końcu te "igłę" z siebie! Nie zwracaj uwagi i nie zabiegaj o uznanie ludzi, którzy nie są warci tej uwagi. Pamiętaj, że ludzie lgnął do osób uśmiechniętych, życzliwych, towarzyskich. Nie każdy szuka szpanu i pozerstwa. Jeśli będziesz świadoma swoich zalet i wartości, to prawdziwi przyjaciele sami się znajda. A nawet jak będziesz sama, to dziury w niebie nie będzie. "Otwarte okno" symbolizuje nowe szanse na przyszłość, być może zmienisz szkole lub miejsce zamieszkania. Babcia zaś jest życzliwa Ci osoba i zapewne martwi się o Ciebie. Będzie nad Tobą czuwać. Pamiętaj, że życie to zmiany, oby te pozytywne. Pozdrawiam. Oczko
05-10-2014, 11:04
Nightmare
Mizantropia

Liczba postów: 153
Reputacja: 1
Podziękowania: 32
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Olimpio, mam czasami takie poryte sny, że nie wiem jak je interpretować. x)
Ismeno, dziękuję za pomoc w rozumieniu tego przesłania sennego. :D
"Jutro okłamiemy się ostatni raz i koniec!"
05-10-2014, 13:04

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB