Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anielski tarot
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Anielski tarot
Zapraszam na strone wydawnictwa: http://www.studioastro.pl/

I do zakupu kart: http://talizman.pl/6133-anielski-tarot-k...01821.html

Sa ludzie ktorzy boja sie Tarota, jak i Ci ktorzy doszukuja sie najgorszych interpertacji, ludzie ktorzy po negatywnym ukladzie kart sie zalamuja.

Majac ta talie nic z powyzszych nie ma prawa sie zdarzyc, to nie jest prawdziwy Tarot a jego polaczenie z kartami Anielskimi - ta talia nie ma zadnych cieni, same blaski.

Doreen Virtue i Radleight Valentine mnie zadziwili, nie dosc ze cudowy pomysl i wyjscie z sytuacji dla osob ktore chca ale sie boja, to jeszcze trzymajac karty w reku naprawde mozna poczuc jak ich wspolpraca wygladala - pelna harmonia, zaangazowanie i zgranie. Ilustrator Steve A. Robets wykonal swietna robote, obrazy sa jak zywe, szczegolowe, nic tam nie jest umieszczone przez przypadek. Bardzo podoba mi sie, ze na dole karty jest skrocona interpertacja, poczatkujacy nie beda musieli grzebac sie po ksiazkach w poszukiwaniu znaczenia danej karty, a to naprawde mordenga...
Karty jak sie spodziewalam, maja anielska czysta energie - to charakterystyczne w talich Doreen, bije od nich spokoj i swiatlo.
Ale... najwazniejsze jest pytanie: jak sie pracuje z Tarotem Anielskim? Karty sa wygodne, duze i przyjemnie sie je tasuje. Od razu zaczelam nadrabiac moje zaleglosci i musze powiedziec, ze w niektorych sprawach ta talia jest bardziej szczegolowa niz czasem maja ochote moje piec pozostalych tali.
Nie moge jednak zdzierzyc nazw kart. Jestem tradycjonalistka i uwazam, ze tradycji nie powinno sie zmieniac, poza tym uwazam ze "Dwojka Ziemi, Dziesistka Wody, Czworka Powietrza itp." brzmi glupio i bezsensownie... zmienili takze, niektore nazwy kart Arkan Wielkich np. zamiast Smierc jest Uwolnienie, z Glupca zrobili Marzyciela a z Diabla Ego, Kaplan zas przeistoczyl sie w Jednosc, nie podobaja mi sie te zmiany... potem komus kto zaczynal z taka talia ciezko bedzie sie przestawic na prawidlowe nazwy.To jedyny minus jaki zauwazylam.
Jesli chodzi o instrukcje... mala, slodka, czarno biala - ale wszystko schudnie i pieknie poukladane, latwo znalesc dana karte dzieki spisie tresci. Krotko opisane ogolnie znaczenie karty, jak i znaczenie dodatkowe oraz opis aniola - bardzo ulatwii i rozjasni wrozbicie interpertacje, choc obrazy sa tak czytelne, ze nie bedzie trzeba zagladac do instrukcji zwlaszcza z tymi skroconymi opisami na dole karty.

Musze powiedziec, ze pudeleczko tez jest fajne. Wytrzymale i sliczne.
Polecam wam Anielskiego Tarota. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-08-2014, 12:31
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB