Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łaźnia Afrodyty i jej narodziny
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,071
Reputacja: 85
Podziękowania: 854
Podziękowano 1355 razy w 671 postach
Łaźnia Afrodyty i jej narodziny
Cypr nie bez przyczyny jest nazywany "Wyspą Afrodyty", (również Wyspą Kotów, ale to inny temat) to tutaj Afrodyta się urodziła, wyłoniła się z morza z morskiej piany - w Pafos. Łaźnia Afrodyty także jest w Pafos - czym wogóle jest ta Łaźnia? To ulubione miejsce Afrodyty gdzie się kąpała. Uśmiech To tutaj właśnie spotkała już dorosłego i pięknego Adonisa po raz pierwszy, zakochali się od pierwszego wejrzenia. Uśmiech To jest jedyne co na Cyprze jest piękne i nietknięte (nie licząc Trodos) przez idiote jakim jest człowiek, patrząc na to miejsce zastanawiałam się jak to możliwe że człowiek, jest takim szkodkiem i tego nie widzi.

[Obrazek: image.php?twg_album=201006_Cypr%2F06+Aka...rodyty.jpg]

To miejsce jest świeże i "wilgotne" nie tak jak reszta Cypru - wysuszona i zaniedbana, "trawa" tutaj to jest mit, panuje wydeptana ziemia. Oczko W każdym razie...

[Obrazek: P2050016.JPG]

Łaźnia Afrodyty to piękna naturalna grota z naturalnym źródełkiem - jest tam mały wodospad. Uśmiech Rośnie tam stare drzewo figowe (drzewo miłości i płodności) a jeziorko jest czyste (!!!! To cud na Cyprze!!!!) a w tym jeziorku pływają niezidentyfikowane ryby, no oprócz węgorzy - w wodzie nie można się kąpać, można za to wciskać łapy, jak się dotyka tej wody to się wydaje że dotyka się wody życia, to nie jest jakaś tam zwykła woda - jest miękka i subtelna, oczyszczająca, delikatna energetyczne. Samo miejsce ma bardzo mistyczną energie, i widać że nawet ludzie nie obeznani czują tą energie, jest subtelna ale zarazem bardzo intensywna. Ludzie wierzą że jak umyją twarz w tym źródełku to będą piękni i młodzi.

[Obrazek: skala_afrodyty_01-640x360.jpg]

Ogólnie, ze wszystkich miejsc na Cyprze, najbardziej lubie Pafos, raz można by powiedzieć że Afrodyta się wkurzyła na mnie. xD Mój ojciec zabrał mnie na morze gdzie Afrodyta się wyłoniła i zaczął wychwalać moją urodę... A nagle zerwały się fale... I to nie małe, za sobą mieliśmy gote, i dostawaliśmy co chwila wielkimi falami, podtopiąjac sie - cóż to było zabawne i mimo niebezpieczeństwa zostaliśmy, zresztą... Tam chociaż było się czego trzymać. xD A takto zaraz byśmy zostali zmyci. Język

[Obrazek: th0_11973_cypr.jpg]
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
29-10-2014, 12:07
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB