Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs zdolności parapsychicznych - Pate A. Sanders Jr
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,779
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 329
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Post: #1
Kurs zdolności parapsychicznych - Pate A. Sanders Jr
Serdecznie zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/8796-kurs-rozwoju-zdo...01884.html
I na stronę wydawnictwa: www.studioasto.pl

[Obrazek: kurs-rozwoju-zdolnosci-parapsychicznych.jpg]

Jedna z nielicznych książek, przy której wogóle się nie irytowałam. Autor jest konkretny, wszystko jest jasno i rzetelnie opisanie. To druga książka o zdolnościach parapsychicznych (którą przeczytałam), opisująca wszystkie typy zdolności parapsychicznych, jak i osobowiści ludzi z typem zdolności, która jest u nich najbardziej rozwinięta. Już dawno zauważyłam, znaczne podobieństwa u ludzi zajmujący się tym samym systemem magicznym, następnie zauważyłam podobne charaktery i sposoby postępowania u ludzi, którzy są w tej samej grupie bardziej rozwiniętego danego typu parapsychicznego, oczywiście większość brała to za bzdurę czy przypadek, dziś się cieszę, że ktoś podziela moje obserwacje i to dokładnie takie same jak u mnie. Jeśli przeczytasz tą książkę, dowiesz się dlaczego ktoś jest taki a nie inny, poznasz kto jaki ma typ parapsychiczny, jak sobie radzić z takim osobinikiem, jego silne i słabe strony, zrozumiesz go lepiej. Są także wypisane silne i słabe strony danej parapsychicznej zdolności.

Co do ćwiczeń, jest ich bardzo mało. Zawsze na to narzekam w takim wypadku, ale tym razem nie będę - bo naprawdę, więcej ćwiczeń nie potrzeba.

Zawsze staram się choć kilka ćwiczeń z książki wykonać, aby sprawdzić ich rzetelność, nie postępuje tak jak większość, że od razu zakłada, po pozorach, że coś jest bezsensu albo jest świetne.

Na pierwszy ogień wzięłam empatię, choć autor nazywa ją ''jasnoodczuwaniem''. Poprosiłam dwóch losowych użytkowników, aby podali mi imię kogoś kogo znają, jednak nie udało mi się zbyt poprawnie wyczuć tych osób. Eskperyment także przeprowadziłam na osobach, które są mi znane - cóż, skoro je znam a i tak wcześniej wyczułam, to cóż... nic nowego nie przyszło. W czym mógł leżeć problem? Domyślałam, się że to ćwiczenie zakończy się fiaskiem, autor uważa że w centrum empatii leży Splot Słoneczny, nie, absolutnie nie, za uczucia i empatię odpowiada Czakra Serca, owszem jego badania mogły wykazać że to Splot - ale to dlatego, bo Splot jest centrum napędowym ogólnie rzecz biorąc zdolności ''pozazmysłowych''. Jednak ponieważ, chodziło o sprawdzenie ćwiczeń wykonałam polecenia z otwartym umysłem odrzucając chwilowo swój wniosek i bez ''ale''. Wyszło jak wyszło. W Splocie czułam cały czas łaskotanie, i w sumie odkryłam nową technikę oczyszczania czakr - nic poza tym.

Zdolność Wiedzy Proroczej... trzy medytacje i nic, nic, zupełnie nic, po dwóch dniach nagle zdolność, która mi się uaktywniała raz na jakiś czas, zaczęła działać na zacznie większych obrotach. Jednak kiedy chciała, sama nie mogłam tego wywołać, a ćwiczenie miało nie tylko sprawić, że opanuje tą zdolność lecz także, że będzie można ją aktywować kiedy się chce. Jednak działa? Działa. Pamiętajmy, że to były tylko trzy medytacje.

Dalej poszło jasnosłyszenie, trzy medytacje i nic. Koleżanka poprosiła mnie abym weszła na skypa, weszłam, jednak ona miała jakiś problem z mikrofonem wogóle nie było jej słychać. Napisała mi że zaraz wraca idzie do salonu. Po kilku minutach, poczułam/usłyszałam bezdźwięcznie, że ona mnie pyta czy już ją słyszę, mówię, że nie, potem stwierdziła, że chyba się poplątały, powiedziałam jej aby sprawdziła, i wyciągnęła i znów włożyła - taka ''rozmowa'' między nami trwała z 10 minut, potem okazało się, że faktycznie mówiła właśnie to na co ja odpowiadałam, możecie pewnie zapytać... to jak niby uwierzyła, że nic nie słyszysz? Ludzie z mojego otoczenia, są przyzwyczajeni do moich ''napadów parapsychcznych'', tylko, że tym razem były o wiele częstsze, i bardziej intensywne.

Wyjątek pod kątem kontroli umiejętności stanowiło jasnowidzenie. Zalecone ćwiczenie wykonywałam podczas medytacji, nagle poczułam się jak na statku... dosłownie, zaczęło mnie bujać i zrobiło mi się nie dobrze jakbym miała chorobę morską. Jakby statek bardzo mocno bujał. Zdusiłam w sobie chęć wymiotów, i obserwuje dalsze reakcje, zakręciło mi się w głowie, otworzyłam oczy, miałam rozmazany wzrok, patrze na dłoń... a tam co? ... aura. Choć bez kolorów, i cieńka - jak to w początkach.

Jednak nie myślcie, że i wy takie efekty osiągnięcie tak szybko - owszem, możecie to zależy od was, ale chodzi o to, abyście się nie zniechęcali. Ja co jakiś czas ''podkręcam'' zdolności, jestem ich świadoma i wiem jak je rozwijać,jednak dla kogoś kto robi to pierwszy czy drugi raz, może to być trudniejsze, i może to wymagać czasu. Książka jest bardzo dobra i ma bardzo dobre ćwiczenia, tak więc praktykant jak już to będzie potrzebował tylko czasu, cierpliwości i wytrwałości, a reszta się sama stanie.

W książce, autor mówi także o uzdrawianiu, cóż to nie leżało nigdy w kręgu moich zainteresowań i świadomych zdolności, ale tutaj także muszę powiedzieć, że autor wykonał dobrą robotę, jak i w następnym rozdziale gdzie mowa o Duszy.

W ostatnim rozdziale, autor odpowiada na najczęściej zadawane pytania, jest ich 38 i faktycznie są to pytania, podstawowe, ale bardzo ważne, a autor wiele wyjaśnia. Zdecydowanie jedna z najlepszych książek i nie tyle ją wam polecam, ja wam bym ją najchętniej wepchnęła i z zapartym tchem pytała jak wam idzie wasz rozwój?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
31-01-2015, 19:55
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB