Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interpretacja snu, który może się spełnić.
Autor Wiadomość
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
Interpretacja snu, który może się spełnić.
Po rytuale jaki ostatnio wykonywałam dzisiaj w nocy miałam taki oto sen. Śnił mi się TŻ (wtajemniczeni wiedzą jaką mam sytuację), był uśmiechnięty, miły i powiedział mi, że wybiera się na wycieczkę ze swoim najlepszym kolegą (nie wymienię jego imienia). Mówił coś o Elblągu, Łodzi i Krakowie i że najchętniej chciałby już być ze mną, a nie błąkać się po Polsce. We śnie widziałam, że mieliśmy zamiar zacząć przygotowywania do urlopu, a on tak nagle zniknął, tylko ja jakoś nie miałam jak się na niego gniewać. Dodam, że przez całą noc mi się nic nie śniło, a dopiero jak się przebudziłam nad ranem 6-8 to po tym miałam ten sen. I teraz takie moje przemyślenia, już dawno bowiem nic mi się takiego nie śniło (w sensie o tej porze), po drugie takie sny wiązały się ze spełnieniem. Ogólnie to tak miałam, że jak coś mi się śniło w 1 fazie spania to nie pamiętałam ich i były, że użyje tego sformułowania "mało ważne". Natomiast nad ranem lub już całkiem rano - zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że się spełni. Tylko teraz co taki sen może oznaczać?
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-29-2015, 17:42 {2} przez Animal.)
03-28-2015, 12:16
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
RE: Interpretacja snu, który może się spełnić.
...
03-28-2015, 12:46
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Właśnie niewiele mówią mi te miasta, nigdy tam nie byłam. Ale do Karkowa zawsze chciałam pojechać, a 2 lata temu miał być zlot w Łodzi, ale się z terminami nie wyrobiłam i pomysł poszedł do szafy. Ala tak zastanawiając się nad tym to Elbląg jest mi totalnie obojętny. Łódź stawiam tutaj na 2 miejscu zaś Kraków jest moim nr 1. Powiem Ci Unebris, że aż taki towarzyski nie jest. Ma tylko 1 prawdziwego przyjaciela, takiego od serca, reszta to zwykli kumple.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-29-2015, 17:42 {2} przez Animal.)
03-28-2015, 18:35
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
03-28-2015, 18:43
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Czytałam to co napisałaś. Po prostu znam go tyle lat wiem jaki jest. Imprezowy ktoś to w moim odczuciu ktoś kto ma setki znajomych z którymi ciągle imprezuje, On natomiast taki nie jest. Jeśli już to występuje grono osób 2-4 (większy skład) i takich 1-2 osobowych.

Nie mam żadnych skojarzeń z Elblągiem (to tak jakby to miasto dla mnie nie istniało). Łódź no wiadomo kojarzy się z ulicą Piotrkowską i tyle jeśli chodzi o takie skojarzenia. A Kraków warty zwidzenia. A teraz najważniejsze nie byłam w żadnych z tych miast, a On to może był w Krakowie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2015, 16:18 {2} przez Animal.)
04-01-2015, 17:30

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB