Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idź zawsze do Przodu. Życiowa mądrość starego indianina
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Post: #1
Idź zawsze do Przodu. Życiowa mądrość starego indianina
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/9489-idz-zawsze-do-pr...01919.html
I na stronę wydawnictwa: www.studioastro.pl


[Obrazek: idz-zawsze-do-przodu-zyciowa-madrosc-sta...ianina.jpg]

Książka jest rozmiaru kieszonkowego – jest mała, moje pierwsze wrażenie to ''słodka'', spodziewałam się że będzie większa, ale to lepiej, można ją wszędzie ze sobą nosić. Początkowo nie potraktowałam tej pozycji poważnie – ot taka sobie opowieść, ale bardzo szybko zrozumiałam jaki błąd popełniłam zostawiając ją do przeczytania na koniec, zwłaszcza w tak burzliwym i depresyjnym dla mnie okresie. Idź zawsze do przodu – jest jak balsam na rany, chłonęłam każde słowo książka jest napisana jakby cała w złotych myślach autor jest niczym mędrzec prowadzący czytelnika przez nut rzeki życia ku zrozumieniu. Sądzę że ta pozycja powinna się znaleźć u każdego na półce, ta mała niepozorna pozycja dla nie jednego może się okazać światłem i źródłem zrozumienia.

Wiedza płynąca z tej pozycji pochodzi od Pana Josepha, który wychował się w indiańskim rezerwacie, a więc nie byle co! Prawdziwa Indiańska Mądrość! Nie jest łatwo opisać co się czuje kiedy czyta się słowa napisane przez Pana Josepha, należy to po prostu poczuć, a czuje się to zaledwie po kilku stronach czytania. Myślę że ta pozycja może zmienić Twoje życie, zmiany zaczynają się od sposobu postrzegania, zrozumienia i rodzą się w sercu i umyśle – słowa zawarte w tej książce z pewnością Cię poruszą i wleją w Ciebie na powrót zatraconą wiarę, poskładają Twoje złamane serce, pomogą pogodzić się z przeszłością i pozwolą z uśmiechem patrzeć na przyszłość. Ja wiem że to brzmi jak bajdurzenie osoby, która po prostu chce wystawić pozytywną recenzję – ale kiedy jednak zaryzykujecie i położycie wiarę moim słowom myślę, że bardzo szybko przyznacie mi racje.

Ta pozycja jest dla każdego kto czuje się zagubiony, czuje się coś stracił, popada w depresje i melancholie, czuje się przytłoczony tym całym głupim światem i ludźmi którzy go nie rozumieją i wciąż wykorzystują – czyli innymi słowy ta książka jest dla każdego kto widzi świat w szarych kolorach, a więc jest dla wszystkich bo nawet jeśli teraz jesteś zadowolony to z pewnością kiedyś nadejdą gorsze dni i zwątpienie, a wtedy potrzebna Ci będzie mądrość zawarta w tej książce. Ja się bardzo cieszę, że dodarła do mnie właśnie w takim smutnym okresie i jednak żałuje, że zostawiłam jej przeczytanie na sam koniec – wiele łez by mnie ominęło, bo ta pozycja sprawiła że zmieniłam postrzeganie koloru chmur nade mną. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-06-2015, 10:45
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB