Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczyszczanie woskiem i jajem - Kamila Ryszkowska
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,735
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 316
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Post: #1
Oczyszczanie woskiem i jajem - Kamila Ryszkowska
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/112144-oczyszczanie-w...01982.html
I na stronę wydawnictwa: www.studioastro.pl

[Obrazek: oczyszczanie-woskiem-i-jajem.jpg]

Gdyby nie podglądanie w przód książki, zastanawiałabym się kiedy wkońcu przeczytam o tematyce książki? Gdyby nie spoglądanie na okładkę zastanawiałabym się czy ja aby to na pewno dobrą książkę czytam? Chodzi mianowicie o to, że przez połowę pozycji nie ma nic odnośnie oczyszczania woskiem i jajem. Przez pierwszą połowę książki autorka dzieli się z nami swoim postrzeganiem odnośnie ezoteryki, ścieżki Lewej i Prawej Ręki, opowiada jak weszła na ścieżkę ezoteryki, swoich wypadkach które jej zdaniem były nawoływaniami na drogę jej przeznaczoną, przy tym nie rozumiem zbytnio jak Pani Kamila może mówić o wolnej woli a zarazem uważać, że nie wolno sprzeciwiać się Boskiemu Planu (Boskiej woli).

W każdym razie kiedy już dobrnęłam do interesującej mnie części przeczytałam kilka stron odnośnie oczyszczenia jajem, następnie kilka stron odnośnie oczyszczania woskiem... w międzyczasie Opowieść Malwiny, hm. Plusem jest to, że jest całkiem sporo przykładowych zdjęć z sesji oczyszczenia jajem i woskiem. ^^ No i interpertacje tego co się tam na nich zdaniem autorki znajduje, mi tam dużo to pomogło i z pewnością wam również pomoże, ale naprawdę szczerze wątpie konieczna była modlitwa przy tych praktykach... Pani Ryszkowska za bardzo polega na Siłach Wyższych a za mało na sobie samej i własnej osobistej mocy.

Ogólnie powiem tak: w książce jest bardzo mało odnośnie tematyki książki, ale za to są praktyki wartościowe, co prawda jedną z nich znałam doskonale z internetu (i podczas praktyki faktycznie swędziało jak cholera), ale tej drugiej nie i chętnie wzięłam się za testowane, wyniki jeśli chodzi o technikę były bardzo wysoko satysfakcjonujące czego niestety nie mogę powiedzieć odnośnie tego czego się dowiedziałam od tej praktyki o samej sobie... ale potrzebne to z pewnością to było! Dlatego mimo wszystko polecam tą pozycję, jednak sięgając po nią muszę ostrzec że autorka jest bardzo religijna i ten fakt, również w zaklęciach się przewija poprzez strony tej pozycji co może drażnić niektórych.
Jak miała pozycje ocenić od 1 do 10... dałabym 4.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-06-2015, 11:44
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB