Tajemnicze godziny
Autor Wiadomość
Hanista Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Tajemnicze godziny
Mam od kilku miesięcy pewien problem. Dokładnie chyba od marca mam tak że patrząc się na zegarek w ciągu dnia widzę godz np : 12:12. I tak mam kilka razy dziennie 4-3 razy to tak przeciętnie ale dochodziły dni że dobijałem do 7-8 razów. I tak mam od tego marca lecz co dziwniejsze zaczęło się nie ode mnie lecz od mojego przyjaciela jak wyjechaliśmy do mojej rodzinny na ferie. On ma dokładnie tak samo lecz z tą jedyną różnicą że mu to się zaczęło miesiąc wcześniej. I oto pojawia się moje pytanie do was o jakiś sposób żeby się tego pozbyć lub chociaż dowiedzieć co to może oznaczać.
13-07-2015, 00:43
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1317 razy w 650 postach
RE: Tajemnicze godziny
Nie rozumiem co Ci to przeszkadza. xD Ja też tak mam, tylko o innej godzinie i po prostu z powrotem idę spać czy robie to co robiłam. xD

No ale ok, skoro zaczęło się od kolegi, który też tak ma ale miesiąc wcześniej więc być może zaraziłeś się od niego jakimś duchem.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2015, 10:22 {2} przez Olimpia.)
13-07-2015, 10:20
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 222
Reputacja: 7
Podziękowania: 196
Podziękowano 97 razy w 63 postach
Znaczy widzisz remisy na zegarkach? Oczko Norma. Nie ma czym się przejmować. Ja już od dawna przestałem się tym przejmować. Mogę jeszcze dołożyć, że gdy spoglądam na zegarek, to właśnie minuta przeskakuje (nie spoglądam najczęściej). Boisz się tego? Zastanów się czemu...
13-07-2015, 11:26
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Znaczyć to na pewno coś znaczy - nic nie jest bez znaczenia, zwłaszcza takie ''przypadki'', ale naprawdę nie wiem co by Ci to miało przekazać. Chyba, że mam kierować numerologią. W każdym razie - czasem jest tak, że jakiś duch jak potrzebuje pomocy to budzi ludzi o np. godzinie swojej śmierci, stąd moje przypuszczenie.

Kangur - horrory przyciągają byty, bo mają negatywną energię a Ty tą energię jakby przejmujesz. Muzyka czy filmy wywołują emocje, spadają albo podnoszą Ci się wibry... dlatego ja nie oglądam horrorów. ^^
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
13-07-2015, 11:33
Znajdź Posty Reply
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 267
Podziękowania: 795
Podziękowano 131 razy w 73 postach
Też tak mam od jakiegoś czasu, śmieję się wtedy, że są imieniny godziny :D
Może opiekun duchowy daje jakieś znaki ...

Oli nie wiedziałam, że horrory przyciągają jakieś byty.
To, że to zła energia- zrozumiałe, bo przecież bazuje na strachu.
Sama lubię czasem jakiś horror obejrzeć, teraz rzadziej. Kiedyś uwielbiałam, ale jakoś mi to przeszło...
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
13-07-2015, 13:03
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Wtajemniczony

A może chodzi o równowagę? Harmonię? Obie strony równe, doskonale wyważone. Dąż do równowagi i unikaj skrajności. Pamiętając, że podobne przyciąga podobne, harmonia człowieka może się wyrażać również na takie sposoby. Zapewne większość nie zwraca uwagi, że np. idąc właśnie włącza się zielone światło, albo winda podjeżdża jak na zawołanie.
13-07-2015, 15:22
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

No jak coś takiego by się zdarzyło raz czy kilka razy to jasne, ale nie można nazwać skrajnością tego, że tak by się działo codziennie. Oczko To by była czysta ignorancja.
Normalność to wymysł.
-----------
13-07-2015, 17:25
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Wtajemniczony

W takim razie jestem ignorantem Oczko

Moim zdaniem będąc w stanie harmonii dużo łatwiej sami zauważamy harmonię wokół nas. Zwracamy uwagę na rzeczy, które wcześniej po prostu ignorowaliśmy.
13-07-2015, 21:31
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Nie możesz mówić o harmonii podczas kiedy jedno i to samo zdarza się cały czas - wtedy jedna szala wagi jest przechylona w jedną stronę, nie ma tutaj żadnej harmonii. Jedno i to samo nie może się ciągle zdarzać, nie ma przypadków, zawsze jest przyczyna i skutek, zawsze wszystko jest po coś - skoro tego nie zauważasz, i ignorowałbyś, że np. winda codziennie sama Ci zjeźdza to muszę się z Tobą zgodzić co do ignorancji.

Co innego raz, kilka razy a co innego codziennie, jedno i to samo. Tutaj nie ma żadnej harmonii.
Normalność to wymysł.
-----------
13-07-2015, 21:37
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Wtajemniczony

No dobra, z winda to moze nie najlepszy przykład, bo ja chcę żeby winda była, a remisy na zegarku traktuję jak fajną zabawę, wiec też trafiam częściej.
13-07-2015, 21:50
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB