Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 194 razy w 335 postach
Podziękowano 194 razy w 335 postach
Post: #1
Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/156614-rozmowy-mistrz...11031.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: 73928301338KS.jpg]

Książka podobno powstała na skutek rozmowy Pana Dr. Wayne W. Dyera z Abrahamem, za pośrednictwem Pani Esther Hicks. Kim jest Abraham? Na tylnej okładce książki Dr. Wayne nazwał go ''świadomością zbiorową o imieniu Abraham'' ... no cóż, nie uważam, aby świadomość zbiorowa w jakiś sposób żyła, czy mogła mówić... uważam, że świadomość zbiorowa to po prostu wielki zbiór informacji, Kronika Akaszy, a stwierdzenie Pana Wayna jest dla mnie tak samo nie logiczne jak stwierdzenie, że książki w bibliotece mówią i same się czytają. Dopiero kiedy czytelnik zacznie poznawać się z książką, okaże się, że Abraham na pytanie kim jest, odpowiedział, że wszyscy jesteśmy świadomością zbiorową - z czym się absolutnie zgadzam, ale taka informacja na tyle okładki książki, może kogoś wprowadzić w błąd, a kto najczęściej czyta tylną okładkę książki, jak nie potencjalny kupujący? Jasne więc, że choć każda istota jest częścią świadomości zbiorowej to część z nas nazywa się ludźmi, część bytami, część lwami czy Wierzbą Płaczącą.

Nie licząc tego szczegółu, który jak widać mnie zirytował, nie mogę się doszukać ani jednego powodu więcej do niezadowolenia. Spis treści jest bardzo przejrzysty i łatwo tam odnaleźć konkretny interesujący czytelnika temat. Rozmowa między Dr. Waynem a Abrahamem jest bardzo estetyczna - zarówno informacyjnie jak i graficznie, nikt na pewno się zastanawiał co kto mówi.

Co do samej treści ''Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawa życia'' przypominają mi książkę pt. ''Idź zawsze do przodu. Życiowa mądrość starego Indianina'': http://witchcraft.com.pl/T-idz-zawsze-do...iowa--6957 z pewnością czytelnicy znajdą tam mądre i skłaniające do refleksji odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez ludzkość jak np. kim jest człowiek, czy istnieje coś takiego jak piekło, w jaki sposób dokonywać wyborów... jak i pytania odnoszące się ogólnie do spraw dotyczących ludzi czyli pieniędzy, cierpienia, agresji i innych tego typu rzeczy oraz emocji.

Czy polecam ''Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia''? Bez zastanowienia: tak, polecam ta pozycja to wasza szansa, do poszerzenia waszej świadomości, perspektyw, zrozumienia i rozwoju duchowego. Warto mieć tą niepozorną książkę na półce. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
09-01-2016, 18:52
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB