Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty
Autor Wiadomość
Elvie Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Reputacja: 6
Podziękowania: 51
Podziękowano 26 razy w 21 postach
Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty
RYTUAŁ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA AFRODYTY

1. Po zainwokowaniu Afrodyty, namaluj pentagram. W każdym z jego rogów ustaw zioła:
- Lawendę - w miejscy symbolizującą ducha.
- Goździki - w miejscu symbolizującym wodę.
- Rozmaryn - w miejscu symbolizującym ognień.
- Cynamon - w miejscu symbolizującym ziemię.
- Płatki Róż - w miejscu symbolizującym powietrze.
Na środku, połóż przedmiot, który chcesz obdarować błogosławieństwem Afrodyty. Polecam biżuterię, bo jest praktyczna i pasuje do tej bogini.

2. Zapal kadzidełko, o zapachu wanilii, cynamonu lub innym zapachu, który kojarzy wam się z miłością.
Następnie wymów słowa:
Ja, Afrodyta, córka Zeusa, wyłoniona z piany żona Hefajstosa, błogosławię ten przedmiot, i daję mu moc: niechaj ten, kto go nosi, uzyska moje wsparcie i zainteresowanie płci przeciwnej. W imieniu czterech żywiołów: ognia - rozmarynu, wody - goździkom, ziemi - cynamonu, i powietrza - płatków róż, oraz świata duchowego, błogosławię Cię!

3. Zmieszaj zioła razem, i podpal je tak jak kadzidełko. Unieś nad nim przedmiot, i powiedz:
Ja, Afrodyta, córka Zeusa, wyłoniona z piany żona Hefajstosa, błogosławię ten przedmiot, i daję mu moc: niechaj ten, kto go nosi, uzyska moje wsparcie i zainteresowanie płci przeciwnej. W imieniu czterech żywiołów: ognia - rozmarynu, wody - goździkom, ziemi - cynamonu, i powietrza - płatków róż, oraz świata duchowego, błogosławię Cię!
I dodaj:
W imieniu trzech mojr: błogosławię Cię!
W imieniu dwóch kochanków: błogosławię Cię!
W imieniu tego ciała: błogosławię Cię!

Zrobiłam tak z pierścionkiem, i ofiarowałam go koleżance. Na następny dzień zagadał do niej chłopak, który jej się podobał.
Powodzenia, piszcie co o nim sądzicie, i co poprawić
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
05-03-2016, 13:38
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Cyjanek987
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,103
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1318 razy w 651 postach
RE: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty
Skoro działa to po co cokolwiek poprawiać? ... Zapamiętaj: nigdy nie miej autorytetów, skoro coś działa to jest zajebiście! Można ulepszać, ale czasem ''lepsze'' jest wrogiem ''dobrego'' ... wiem o tym doskonale! Bo mimo tej mojej wiedzy to dalej mam nadzieję, że się mylę i w efekcie jest ''DO CHOLERY!!!! PO CO POPRAWIAŁAM TE CHOLERNE KRESKI ELINEREM?'' xDD Ano... ''Jest dobrze! Ale jeszcze jakby tak dać różowy sypki cień na powiekę?'' ... *cień się osypuje po całej twarzy i makijaż robimy od nowa... -_- *

Tak więc, nie ważne jest co MY o tym sądzimy JEŚLI to działa.
Skoro już tak bardzo chcesz jednak wiedzieć... no to chciałam powiedzieć, że jest błąd w tym rytuale, że jak można wzywać Afrodytę po czym zacząć uważać się za nią? ... Ale po tym jak napisałaś o efekcie to mi mina zrzedła po czym po głębszym przemyśleniu stwierdziłam, że to rzeczywiście ma sens. Uśmiech Zajmuję się tym od kilkunastu lat... co nie oznacza, że jestem nie omylna! Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-03-2016, 16:46
Znajdź Posty Reply
Elvie Niedostępny
Starszy użytkownik

Ok, Oli dzięki za radę. Uśmiech
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2016, 12:43 {2} przez Neaxx.)
05-03-2016, 18:04
Znajdź Posty Reply
Adair Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Może to będzie głupie pytanie, ale czy ten rytuał działa też jeśli wykonują go mężczyźni? Pewnie tak, ale wolę się upewnić. Uśmiech
08-03-2016, 11:28
Znajdź Posty Reply
Elvie Niedostępny
Starszy użytkownik

Jasne, inwokacja działa niezależnie od płci. :3
~Cassandra Clare
08-03-2016, 12:11
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,103
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1318 razy w 651 postach
Inwokacja jak i cała reszta typu rytuałów... może działać na jedną osobę, a drugą nie... Zrozumcie w końcu, że to kwestia bardzo indywidualna i to, że komuś działa nie znaczy, że zadziała drugiej osobie. Bo to przede wszystkim osoba wykonująca ma moc, a nie rytuał... Ja np. mogłabym się produkować, a nic bym nie osiągnęła. Oczko
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2016, 12:44 {2} przez Neaxx.)
09-03-2016, 00:48
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB