Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna Pilna Pomoc
Autor Wiadomość
MarcinK
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Potrzebna Pilna Pomoc
Witam potrzebuje waszej pomocy a mianowicie mimo że zajmuje się magią odkąd pamiętam to czego potrzebuje przerasta moją wiedzę i umiejętności! Gdyż rytuał którego muszę się podjąć łączy w sobie wiele aspektów. Mianowicie spętanie rozkochanie i zatrzymanie osoby. Jestem świadom o skutkach i konsekwencjach takiej magi niestety to jedyna droga by nasz związek przetrwał. Piszę to bo jestem w totalnej desperacji dlatego tez mimo że regularnie śledzę to forum zdecydowałem się wreszcie założyć tu konto! Więc moi bracia i siostry pomóżcie bo naprawdę jestem w rozsypce. Poszukuje kogoś kto pomógł by mi stworzyć taki rytuał i jeśli to możliwe wykonał go bo niestety w moim przypadku nie wiem czy będę miał na tyle siły i energii! Proszę jedynie o zrozumienie mojej sytuacji i o pomoc! Zauważam że nie jestem rozchwianym emocjonalnie 16 latkiem. Z góry dziękuje za szybką pomoc bo czas mnie nagli!
04-30-2016, 18:07
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
RE: Potrzebna Pilna Pomoc
A co mnie wiek do rozchwiania emocjonalnego? ...
Polecam Ci rytuał przywołania miłości. Oczko
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-30-2016, 19:21
Elvie
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Reputacja: 6
Podziękowania: 51
Podziękowano 26 razy w 21 postach
Masz tutaj masę sposobów, np. mój rytuał błogosławieństwa Afrodyty. Oczko
A tak na serio to pomedytuj, uspokoisz się. Oczyść czakry, strzelam że ta serca będzie w kiepskim stanie. Ponoć ćwiczenie dwupunktu pomaga - nigdy nie próbowałam, więc nie wiem.
W najgorszym razie wezwij boga/boginie miłości, pomódl sie, przedstaw problem, złóż dużą ofiare, może pomoże.
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2016, 23:33 {2} przez Neaxx.)
05-03-2016, 22:38
 Podziękowali: Olimpia
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
I tutaj ostrzegam przed Freją, ja jak kiedyś przed snem się jej wyżaliłam i poprosiłam o pomoc w formie odpowiedzi we śnie i delikatnego zwrócenia uwagi partnerowi... to miałam ehem... ''niezłą'' noc.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-05-2016, 23:30

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB