Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał Konsekracji Tarota
Autor Wiadomość
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Dołączył: May 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Post: #1
Rytuał Konsekracji Tarota
Po kupieniu nowej tali Tarota, pierwszym krokiem powinno być jego oczyszczenie, oraz konsekracja. Wyświęcenie posiadanej przez siebie tali jest równie ważne jak wyświęcenie różdżki i jakichkolwiek innych narzędzi, które planujemy regularnie wykorzystywać w swojej pracy magicznej. Konsekracja obdarza karty odpowiednimi energiami, dzięki którym będą one dawać prawdziwe i wolne od zniekształceń odczyty. Służy ona także skupieniu Woli maga na osiąganiu dobrych rezultatów magicznych. Opiszę teraz prosty ryt konsekracyjny, jest jeszcze rozbudowana wersja , ale jest dla bardziej zaawansowanych więc opiszę kiedy indziej.


RYTUAŁ KONSEKRACJI TAROTA

[Obrazek: 63040686509315261886_thumb.jpg]

1. Weź Rytualną Kąpiel, następnie przeprowadź Rytuał Relaksacyjny.

2. Przeprowadź MROP (Mniejszy Rytuał Odpędzania Pętagramu).

3. Umieść nową nieotwartą jeszcze talie Tarota na ołtarzu (jeśli masz otwartą to może być otwarta) rozstawionym na środku świątyni bądź świętej przestrzeni. Stań po zachodniej stronie ołtarza z twarzą zwróconą na wschód. Za pomocą swojej ulubionej różdżki zakreśl nad talią okrąg i dpędzający pentagram ziemi. Rozpoczyna to proces oczyszczania kart).

4. Trzykrotnie uderz różdżką w talię wibrując: ,,EHEJE,, . ,,JAH,, , ,,JOD HE WAW HE ELOHIM,, ( e-he-je, jah , jod-he-waw-he e-lo-him)
Powiedz: O NAJWYŻSZY! JA .....(twoje imie magiczne), KONSEKRUJĘ TE KARTY SZTUKI, ABY MOGŁY STAĆ SIĘ ZWIERCIADŁAMI TWEJ MANIFESTACJI I ŚWIETNOŚCI. NIE MOJEMU, LECZ TWOJEMU IMIENIU BĘDZIE POTĘGA I CHWAŁA,,.

5. Zakreśl nad kartami krzyż i powiedz: ,,MOCĄ BOSKIEGO IMIENIA IAO(i-a-o) PRZYZYWAM WIELKIEGO ANIOŁA HRU (her-ru), KTÓRY SPRAWUJĘ OPIEKĘ NAD TĄ ŚWIĘTĄ MĄDROŚCIĄ. DOTKNIJ SWĄ NIEWIDZIALNĄ DŁONIĄ LEŻĄCE TU KARTY SZTUKI I OBDARZ JE ŻYCIEM. NATCHNIJ JE BOSKĄ NAUKĄ, ABYM MÓGŁ Z ICH POMOCĄ UZYSKAĆ PRAWDZIWĄ WIEDZĘ O TYM, CO TAJEMNE, KU CHWALE NIEWYPOWIADALNEGO IMIENIA. AMEN ! ,,. (nad leżącymi przed Tobą kartami zwizualizuj dłoń potężnego Anioła, z której bije oślepiające białe światło. Świetlista poświata powinna również roztaczać się wokół talii Tarota).

6. Trzykrotnie uderz różdżką w talie.

7. Nad swoją głową poczuj białe światło emanujące z Keter. Pozwól, aby wypełniła cię jego Boska moc, a nstępnie za pomocą znaku wstępującego (ten sam co w MROP), skieruj całą energie na karty. Powtórz go trzy razy, po czym wykonaj Znak Milczenia. (jeśli wszystko zrobisz we właściwy sposób, powinieneś w tym momencie poczuć lekkie zmęczenie. Zrób sobie chwilę przerwy na złapanie oddechu).

8. Rozpakuj talie i wyjmij karty z pudełka ( jeśli były już używane to przed rytem trzeba je dobrze oczyścić. Ja robię to poprzez delikatne skropienie kart wodą z solą tylko bez przesady żeby nie zmoczyć kart. Następnie każdą kartę przesuwam nad płomieniem białej świecy oraz dymem z białej szałwii wizualizując proces oczyszczania).

9. Rozłóż karty w wachlarz na blacie ołtarza, tak aby tworzyły okrąg. Weź różdżkę i zakreśl nad nimi krzyż. Powiedz: IMIONAMI I OBRAZAMI SĄ BUDZONE WSZYSTKIE MOCE,,. Gwałtownym ruchem wyrzuć przed siebie rękę, w której trzymasz różdżkę, wskazując nią sam środek zakreślonego przez siebie krzyża.

10. Zbierz karty z ołtarza i zawiń je w biały jedwab lub specjalny pokrowiec na Tarota.

11. Przeprowadź Mniejszy Rytuał Odpędzania Pętagramu.

12. Powiedz:,,WYZWALAM TERAZ WSZELKIE DUCHU, KTÓRE TA CEREMONIA MOGŁA ZNIEWOLIĆ. ODEJDŹCIE W SPOKOJU DO SWOICH SIEDZIB Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM JEHESHUAH JEHOWASZAH (je-haj-szu-ah je-ho-wa-szah. OGŁASZAM NALEŻYTE ZAMKNIĘCIE ŚWIĄTYNI. Teraz możesz opuścić świątynie.Mniej więcej ja oczyszczam karty tak:

[Obrazek: 62861106020290560215.jpg]
Jest to Rytuał zaczerpnięty z ,,Rytualny Tarot Zakonu Złotego Brzasku,, Chic Cicero, Sandra Tabatha Cicero
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2016, 23:04 {2} przez Kamis.)
07-11-2016, 23:01
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB