Witchcraft - Forum ezoteryczne
Techniki powietrza - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Magia Powietrza (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=60)
+---- Wątek: Techniki powietrza (/showthread.php?tid=1488)



Techniki powietrza - DavzD - 18-01-2013

Znacie technikę aby zgasić świecę bez żadnej pomocy... I jakieś inne ciekawe techniki, ale szczególnie ta ze świecą. xD
Pozdr.


RE: Techniki powietrza - Przemek - 18-01-2013

Witam.
Pomyślmy... Hmmm... Magia Powietrza i świeczka...
Otwórz okno/drzwi i próbuj skierować 1 fale z dworu na świece.
To jest najłatwiejsze.

Najbardziej by się przydała magia ognia w tym świec.
Bo wtedy możesz zmniejszyć ogień itd.
Ale jak chcesz użyć wiatru do tego to spox. :P

Pozdrowionka.


RE: Techniki powietrza - DavzD - 21-01-2013

Dzięki. xD Zrozumiałem. Lecz dawno nie ćwiczyłem i nie pamietam dużo rzeczy. Jeśli możesz to prosze napisz szczegółowo. xD Z góry dziękuje.


RE: Techniki powietrza - Przemek - 21-01-2013

Hmm. Jak by to wytłumaczyć.^^
Po prostu otwierasz okno lub drzwi na dwór i koncentrujesz się na energii wiatru z dworu i próbujesz tę energię skierować na świeczkę. Spróbuj ją przyciągnąć do świeczki.
Tak powinno się udać. Bo ja po prostu czuję energię powietrza w pobliżu i tak łatwiej jest to przekierować.
Przeczytaj : http://witchcraft.com.pl/T-panowanie-nad-zywiolami--1511
Przyda Ci się. ^^
Pozdro.


RE: Techniki powietrza - UtkaneZWyobrazen - 28-01-2013

No a jak zrobi się przeciąg? ;)


RE: Techniki powietrza - UtkaneZWyobrazen - 28-01-2013

Ja też kiedyś uczyłem jednego, mówię mu " Krzysiek teraz zobacz nie wieje wiatr, skoncentruj się..." po 40 min. kiedy ja już nie mogłem i nic się nie działo, ja ruszyłem wiatrem a on się cieszył, że ma moc w sobie. :D