Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Magia Powietrza
Techniki powietrza

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Techniki powietrza
Autor Wiadomość
~DavzD
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #1
Techniki powietrza
Znacie technikę aby zgasić świecę bez żadnej pomocy... I jakieś inne ciekawe techniki, ale szczególnie ta ze świecą. xD
Pozdr.
18-01-2013, 18:07
Odpowiedz
Podziękowali:
Przemek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 95
Dołączył: Thu Sep 2012
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Strzelec
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Żywiołów

Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 10 postach
Post: #2
RE: Techniki powietrza
Witam.
Pomyślmy... Hmmm... Magia Powietrza i świeczka...
Otwórz okno/drzwi i próbuj skierować 1 fale z dworu na świece.
To jest najłatwiejsze.

Najbardziej by się przydała magia ognia w tym świec.
Bo wtedy możesz zmniejszyć ogień itd.
Ale jak chcesz użyć wiatru do tego to spox. :P

Pozdrowionka.

When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?
18-01-2013, 19:09
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
~DavzD
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #3
RE: Techniki powietrza
Dzięki. xD Zrozumiałem. Lecz dawno nie ćwiczyłem i nie pamietam dużo rzeczy. Jeśli możesz to prosze napisz szczegółowo. xD Z góry dziękuje.
21-01-2013, 01:06
Odpowiedz
Podziękowali:
Przemek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 95
Dołączył: Thu Sep 2012
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Strzelec
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Żywiołów

Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 10 postach
Post: #4
RE: Techniki powietrza
Hmm. Jak by to wytłumaczyć.^^
Po prostu otwierasz okno lub drzwi na dwór i koncentrujesz się na energii wiatru z dworu i próbujesz tę energię skierować na świeczkę. Spróbuj ją przyciągnąć do świeczki.
Tak powinno się udać. Bo ja po prostu czuję energię powietrza w pobliżu i tak łatwiej jest to przekierować.
Przeczytaj : http://witchcraft.com.pl/T-panowanie-nad...lami--1511
Przyda Ci się. ^^
Pozdro.

When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2016, 17:08 {2} przez Przemek.)
21-01-2013, 07:36
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
~UtkaneZWyobrazen
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #5
RE: Techniki powietrza
No a jak zrobi się przeciąg? ;)
28-01-2013, 11:46
Odpowiedz
Podziękowali:
~UtkaneZWyobrazen
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #6
RE: Techniki powietrza
Ja też kiedyś uczyłem jednego, mówię mu " Krzysiek teraz zobacz nie wieje wiatr, skoncentruj się..." po 40 min. kiedy ja już nie mogłem i nic się nie działo, ja ruszyłem wiatrem a on się cieszył, że ma moc w sobie. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2013, 15:17 {2} przez Luna.)
28-01-2013, 12:12
Odpowiedz
Podziękowali:


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.