|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Sen o szkole.
|
|
| Autor | Wiadomość |
Nightmare
ŚniącaLiczba postów: 266 Dołączył: Sun Dec 2012 Reputacja: 4 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Niedźwiedź Praktykowany rodzaj magii: Świadome Śnienie Podziękowania: 8
Podziękowano 14 razy w 9 postach |
|
||
| 09-06-2014, 09:13 |
|
|
~Ismena
Gość Podziękowania:
Podziękowano razy w postach |
|
||
| 09-06-2014, 09:28 |
|
Nightmare
ŚniącaLiczba postów: 266 Dołączył: Sun Dec 2012 Reputacja: 4 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Niedźwiedź Praktykowany rodzaj magii: Świadome Śnienie Podziękowania: 8
Podziękowano 14 razy w 9 postach |
|
||
| 20-06-2014, 16:07 |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

masz taki nadmiar energii, że nawet w snach to się przejawia. I dobrze. Może powinnaś pomyśleć o jakiejś aktywności sportowej? To skakanie i zaglądanie świadczy o Twojej ciekawskiej naturze. Istotnie pragniesz akceptacji szkolnych rówieśników i chcesz, żeby Cie dostrzegali. Jesteś troszkę niedowartościowana i i niespełniona w relacjach z kolegami. Chciałabyś czymś im zaimponować, ale nie wiesz jak to zrobić. Po prostu bądź sobą. Masz wysokie ambicje (dach), ale pamiętaj, że sukces tez ma swoją cenę. Czasami dobrze z marzeń zejść "na ziemie." Ten kolega będzie dla Ciebie pomocny. Uważaj na konflikty, żebyś nie wylądowała "na dywaniku" u dyrektorki. A co do mamy... nie ma się co dziwić, ze czujesz się niepewnie. Po prostu znasz jej słabości i wiesz, że jest chwiejna. Cóż... walka z nałogiem, to walka z samym sobą. Postaraj się myśleć pozytywnie o mamie, żeby nie ściągać negatywu niepotrzebnie. A jeśli zauważysz, że coś nie tak, to na leczenie i tyle. Powodzenia.