|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Dwa sny
|
|
| Autor | Wiadomość |
Poisoned
exposer entrepreneurLiczba postów: 110 Dołączył: Sun Sep 2012 Reputacja: 0 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Baran/Byk Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 15
Podziękowano 7 razy w 11 postach |
|
||
| 11-05-2014, 14:22 |
|
|
~Ismena
Gość Podziękowania:
Podziękowano razy w postach |
|
||
| 11-05-2014, 16:25 |
|
Poisoned
exposer entrepreneurLiczba postów: 110 Dołączył: Sun Sep 2012 Reputacja: 0 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Baran/Byk Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 15
Podziękowano 7 razy w 11 postach |
|
||
| 11-05-2014, 17:30 |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


** Co do drugiego snu- mysle, ze ojciec odezwie sie jeszcze w zyciu i pokaze sie z niezbyt dobrej strony. Mozliwe, ze wda sie w jakies szemrane towarzystwo i popadnie w dlugi, badz inne tarapaty. Bedzie na starosc szukal ratunku w rodzinie, zamieszania narobi babci i Tobie. To juz taki niespokojny charakter. Ty tez uwazaj z kim sie zadajesz, zeby Cie ktos nie skrzywdzil. A ten "dzik" moze miec zwiazek z obecna zona twego ojca. Moze i jest mila dla Ciebie ale raczej nie bezinteresownie. W koncu ojciec ma wzgledem Ciebie obowiazki prawne, musi sie z nich wywiazac a ona o tym wie. Kazdy dba o swoje interesy. Postaraj sie zyc wlasnym zyciem, nie wnikajac w problemy rodzinne rodzicow.