Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Stany Świadomości › Sen › Interpretacja snów v
« Wstecz 1 2 3 Dalej »

Sen o... zagładzie?

Strony (3): « Wstecz 1 2 3 Dalej »
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Sen o... zagładzie?
Autor Wiadomość
~Ismena
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #11
RE: Sen o... zagładzie?
Atria... i co się z nim stało?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 20:22 {2} przez Neaxx.)
03-01-2015, 17:40
Odpowiedz
Podziękowali:
Jiruka Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 173
Dołączył: Sat Aug 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Tarot, Chaos

Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #12
RE: Sen o... zagładzie?
(03-01-2015, 17:18)Atria napisał(a): Posądza się go nawet o kontakty z assassinami.
Jeżeli chodzi Ci o morderstwo Ludwika Wittelsbacha, to owszem, mogła to być jego sprawka. Jednakże jawnie wysłał posłańca, który odwiedził twierdzę Alamut, więc myślę, iż nie posądzano, ale po prostu wiedziano o jego kontaktach z nimi. Myślę, że z ich strony była to przyjacielska przysługa (zabicie księcia Bawarii). Cesarz chciał aby nie wchodzili sobie w drogę, nawzajem nie przeszkadzali, oni zaś wiedzieli, iż w pobliżu rośnie niebezpieczeństwo, więc zwrócili się do niego o pomoc. Ale to tylko moja teoria. :P

Samą postać jako-tako kojarzę (np. w/w zdarzenie, które się z nim poniekąd wiąże), czytałam o nim trochę przy okazji zdobywania jakichś innych informacji. Jednak nie sądzę, aby pojawił się on w moim śnie. To była osoba ubrana jakoś tak, tyle że strój był krwistoczerwony (no kto by pomyślał...) i miał długi rękaw, do tego czarne, skórzane oficerki:

[Obrazek: tumblr_me6cjnNodB1r7whfu.jpg]

The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 18:08 {2} przez Jiruka.)
03-01-2015, 18:07
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 231
Dołączył: Mon Mar 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: aquarius
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #13
RE: Sen o... zagładzie?
Zmarł, pochowali go, nawet kilka razy ekshumowali grób. Jak na razie nie widać nigdzie kilkutysięcznej armii pod wodzą rudego cesarza z sokołem na ramieniu i dworem pełnym egzotycznych zwierząt (harem w bonusie), więc pozostaje tylko czekać.

Zaraz dotrzemy do Draculi. Może rzeczywiście jakiś omen?

- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 18:08 {2} przez Atria.)
03-01-2015, 18:07
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Mikael Offline
Użytkownik

Liczba postów: 87
Dołączył: Sun Dec 2012
Reputacja: 5
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 2
Podziękowano 2 razy w 7 postach
Post: #14
RE: Sen o... zagładzie?
(03-01-2015, 18:07)Atria napisał(a): Zaraz dotrzemy do Draculi. Może rzeczywiście jakiś omen?

[Obrazek: 270380-h1.jpg]

Dracula z gry Castlevania Lords of Shadow 2. Ubranie podobne, krwistoczerwone, a w grze zamienia się w smoka (odnośnie tego smoczego wzroku). :D Oczywiście to tak trochę półżartem, ale sam jestem ciekaw czy ten sen oznacza coś konkretnego.
03-01-2015, 19:33
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Jiruka Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 173
Dołączył: Sat Aug 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Tarot, Chaos

Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #15
RE: Sen o... zagładzie?
Nie ty jeden jesteś ciekaw, Mikaelu, nie ty jeden. :) Z tym Draculą to już przesadziliście. xd

The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown.
03-01-2015, 20:37
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 231
Dołączył: Mon Mar 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: aquarius
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #16
RE: Sen o... zagładzie?
To może choćby Vlad Palownik? Też był uroczy, toć to pierwowzór Draculi.

A tak na poważnie: strój szkarłatny od krwi?

- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
03-01-2015, 22:48
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Jiruka Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 173
Dołączył: Sat Aug 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Tarot, Chaos

Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #17
RE: Sen o... zagładzie?
Owszem, od krwi. Sam w sobie był czarny, ale płynu było tak dużo, że szata wyglądała jakby się całkowicie odbarwiła. Ten mężczyzna wyglądał inaczej niż Vlad Palownik, a przynajmniej inaczej niż Vlad, którego znamy z malowideł.

The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 22:53 {2} przez Jiruka.)
03-01-2015, 22:52
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 231
Dołączył: Mon Mar 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: aquarius
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #18
RE: Sen o... zagładzie?
Nie mogę powstrzymać skojarzeń z tym panem.

Co od niego czułaś - to on zabijał czy też był tępiony? Pisałaś, że był sercem nienawiści, oskarżano go o niepopełnione zbrodnie. Czy jednak jakieś popełnił?

- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 23:38 {2} przez Atria.)
03-01-2015, 23:38
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Jiruka Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 173
Dołączył: Sat Aug 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Tarot, Chaos

Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #19
RE: Sen o... zagładzie?
Popełnił... Zabijał, ale na końcu chyba tego żałował.. Nie rozmawiałam z nim, nie w tym śnie, wszystko jest tutaj opisane. W innych zazwyczaj bywał sarkastyczny i po prostu wredny, więc nie szło się od niego dużo dowiedzieć. Ale zawsze twierdził, że to nie jego wina, że on zna prawdę, dlatego go nienawidzą. A teraz umierał. Nie, Atrio, to nie był nasz drogi Alucard. ;)

The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown.
03-01-2015, 23:50
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 623
Dołączył: Sat May 2014
Reputacja: 27
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: panna
Praktykowany rodzaj magii:
mieszana

Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #20
RE: Sen o... zagładzie?
(03-01-2015, 23:50)Jiruka napisał(a): Popełnił... Zabijał, ale na końcu chyba tego żałował.. Nie rozmawiałam z nim, nie w tym śnie, wszystko jest tutaj opisane. W innych zazwyczaj bywał sarkastyczny i po prostu wredny, więc nie szło się od niego dużo dowiedzieć. Ale zawsze twierdził, że to nie jego wina, że on zna prawdę, dlatego go nienawidzą. A teraz umierał. Nie, Atrio, to nie był nasz drogi Alucard. ;)
Tak sobie mysle, moze to metafora I chodzi o to ze musisz przerobic cos karmicznie.
04-01-2015, 00:24
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (3): « Wstecz 1 2 3 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.