Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
365 Rozkładów Tarota
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,028
Reputacja: 85
Podziękowania: 908
Podziękowano 1252 razy w 612 postach
365 Rozkładów Tarota
Na dole można poprać próbkę książki w formie PDF - ja jestem kompletnie oczarowana. ^^
LINK: http://www.czarymary.pl/p_897268_rozkladow_tarota
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
07-07-2015, 14:14
 Podziękowali: Animal , Marzena
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 77
Reputacja: 1
Podziękowania: 128
Podziękowano 8 razy w 8 postach
RE: 365 Rozkładów Tarota
Ooo, to super bo zamówiłam ją kilka dni temu, :D rzeczywiście zapowiada się rewelacyjnie. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2015, 19:25 {2} przez Olimpia.)
07-07-2015, 19:04
Olimpia Niedostępny
...

Ja dopiero będę zamawiać - tylko czekam na kasę na karcie. :D Ale z pewnością będzie moja!!! Prawdopodobnie zajmie honorowe miejsce na mojej półce. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
07-07-2015, 19:26
jaro Offline
Wiecznie Początkujący

Liczba postów: 44
Reputacja: 2
Podziękowania: 8
Podziękowano 13 razy w 8 postach
Czyli polecacie? Olimpia, a próbowałaś już te rozkłady w praktyce? Dla początkującego będą w porządku? Każdy tarot do tego pasuje czy tylko niektóre?
07-07-2015, 21:48
Olimpia Niedostępny
...

Każdy Tarot pasuje do wszystkich rozkładów. xDD A jak rozkład się podoba to jest dobry! Rozkład nie ma żadnej mocy, a Tarot nie ma żadnego czujnika na dane rozkłady - wszystko jest w Twojej głowie i tym jak dogadujesz się z kartami.

Ja jak pisałam jeszcze nie kupiłam - czekam aż kasa będzie na karcie. ^^
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2015, 13:26 {2} przez Szczęściarz.)
07-07-2015, 22:35
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Mam ją od wczoraj i jestem po prostu zakochana! Zdecydowanie polecam każdemu - fajnie opisane rozkłady, z tyłu indeks z podziałem na tematykę rozkładów, więc łatwo znaleźć jakiś odpowiedni, sam układ 365 rozkładów prowokujący do codziennej praktyki - no rewelka generalnie! Jaro myślę, że jak najbardziej dobra dla początkujących - sama zaprzyjaźniam się z tarotem od kilku tygodniOczko
Jeszcze jeden dzień trwa promocja na nią na czarymary.pl
07-11-2015, 10:30
 Podziękowali: Olimpia
Olimpia Niedostępny
...

Dostałam! Popraktykowałam i muszę powiedzieć, że JESTEM ZAKOCHANA!!!! Cudowna książka!!!!!!!!! W sumie szkoda, że nie ma kolorów w środku książki... ale naprawdę jest prześliczna i taka dokładna! Rozkładów w bród na każdy temat i na dodatek na każdej stronie jest skrócony opis jakieś karty Tarota. <3 Cudnista. <3 Czuję się jakbym odkrywała Tarota na nowo. ^^
Love Tarot!
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2015, 22:28 {2} przez Olimpia.)
08-09-2015, 22:28
 Podziękowali: Animal , Marzena
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Nie będę zakładać nowego wątku skoro to dalej tematyka tarota - polecam ten Tarot dla początkujących - wg mnie bardzo fajnie opisane karty, z różnymi opcjami odczytu. Znasz może Oli?
http://www.czarymary.pl/p_856047_tarot_p..._hollander
08-10-2015, 09:03
Olimpia Niedostępny
...

Nie, nie znam... ja ogólnie nie kupuje książek raczej... no a już na pewno nie do Tarota, przynajmniej od jakiegoś czasu. Widzisz:

1. Większość książek jest przereklamowanych, i tak naprawdę po zakupie okazuje się, że książka była gówno warta - ja mam tylko kilka pozycji, których naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić. Mam też swoją ''czarną listę'' - na szczycie od lat i nieodmiennie pozycje Pani Alicji Chrzanowskiej. Oczko
2. Wy żółtodzioby nigdy nie zrozumiecie chyba jednej najważniejszej i podstawowej rzeczy. Język kart i Tarocisty jest językiem, który jest indywidualny i osobisty - przykład: ja i Unebris, jak krótko streściłyśmy sobie co u nas kilka kart oznacza to okazało się, że różnice w naszych znaczeniach są bardzo duże. Tarot ma sam do was mówić, co z was za wróżki jak nie umiecie porozumieć się ze swoimi kartami? Jak nie czujecie się pewnie to wasze wróżby automatycznie spadają na sprawdzalności. Intuicja się liczy. Poza tym wszystkie znaczenia są, na karcie - to obrazkowe znaczenia kart, ważna jest umiejętność symboli.... i no właśnie. Moim zdaniem jedyne co ewentualnie potrzebuje Tarocista to tą pozycję: http://www.czarymary.pl/p_872363_leksyko...uma_tomasz

Czytając inne pozycje automatycznie tworzycie uwarunkowania, zamykacie się na wiele przestań kart bo ''ta interpertacja bardzo się różni od schematów''. Oczywiście robicie to podświadomie i nawet nie zdajecie sobie sprawy, ale jednak...
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2015, 12:56 {2} przez Olimpia.)
08-10-2015, 12:53
 Podziękowali: Sea , MagicznaCzarodziejka
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
08-10-2015, 13:08
 Podziękowali: Olimpia , Szczęściarz , Nellysa

[-]